در هنگام ریموت ویو کردن یک هدف(Remote Viewing)، چه اتفاقی می افتد ؟! آیا سفر به زمان یا مکانی دیگر و دریافت اطلاعات از آنجا، ممکن است ؟

زمان لازم برای مطالعه : 2 دقیقه و 37 ثانیه

عده زیادی با دیدن مقاله اختصاصی Remote Viewing، درباره نحوه دریافت اطلاعات از گذشته و آینده، و سایر جزییات پیام داده اند و بر این اساس در این مقاله در مورد جزییات این فرآیند عمیق تر صحبت میشود. به عنوان یک تعریف اولیه مختصر و برای آشنایی بیشتر، فرآیند Remote Viewing، فرآیند آگاهی از یک هدف(Target) است، که در حال حاضر توسط مانعی مانند زمان یا مکان، از پهنای آگاهی شما فاصله دارد. اما این روند چطور انجام میشود ؟

آگاهی از داده های موجود در یک زمان یا مکان دیگر در ماتریس کوانتومی جهان

بسیار شوکه کننده و غم انگیز است که آموزشها و باورهایی که جامعه در ذهن افراد میکند، مجموعه ای از خزعبلات و دروغ هایی به شدت محدود کننده است که حجم زیادی از قدرتهای ذهنی بشر را محدود کرده و قابلیتهای خاص را از او میگیرد. شاید اولین باری که درباره فرآیند Remote Viewing شنیدم، با وجود اینکه ذهن باز و پذیرایی(برای یادگیری مهارتهای جدید و حتی کمی باورنکردنی!) داشتم، اما کماکان و بر اساس باورهای رایجی که متاسفانه جامعه در ذهن همه انسانها میکند، برایم بسیار عجیب بود که واقعا به عنوان یک انسان، چنین قدرتی در وجود همه ما باشد. با این وجود، مطالعات و تمارین خود را ادامه دادم تا بیشتر درباره این موضوع دانش کسب کنم. آیا واقعا میتوان از گذشته یا آینده با خبر شد !؟ آیا واقعا میتوان از چیزی با خبر شد که در حال حاضر اطلاعی از آن نداریم !؟ آیا واقعا میتوان از نتیجه یک مسابقه یا قیمت طلا و ارز و… از ماهها و حتی سالها قبل با خبر شد !؟

حرکت در مسیر این علم، چیزهایی را برایم روشن کرد که شاید بتوان آنها را جز زیباترین علوم و آموزنده ترین حقایق تمام زندگی دانست. پس از مدتی تمرین منظم، کم کم به وضوح آشکار شد که به شکل شوکه کننده ای، این علم واقعا حقیقت دارد، طوری که مو بر تنم سیخ شد ! روال تمرینها بصورت ساده به این شکل است که عکسی توسط یک فرد دیگر یا توسط کامپیوتر انتخاب میشود(و شما اطلاعی از آن ندارید) و سپس از آن عکس، فقط یک کد در اختیار شما قرار میگیرد(Target Number). سپس شما با رعایت اصول و توسط طی کردن مراحل Remote Viewing، داده هایی که دریافت میکنید را یادداشت کرده و نهایتا نتیجه و میزان صحت ادراکات خود را چک میکنید.

پس از اینکه صحت این قابلیت برایم روشن شد، آگاه شدم که دلسوزانه فریاد باید زد که ای وای و حسرت بر کسانیکه بر اساس ناآگاهی و عدم شناخت خود، به سرعت امکان وجود چنین قابلیتهایی را در وجود انسان رد میکنند. جهل و تعصب این روزها شکل های مختلفی به خود گرفته و این روزها خیلیها با ادعای دانشمند و علمی بودن، چیزهایی را رد میکنند که اتفاقا خود علم و دانشمندان، اخیرا کلی تحقیق درباره آن کرده اند و به وضوح صحت آنها تایید شده است.

کافیست برای چند بار، برای خودتان هم که شده، چند هدف مختلف را دقیق Remote View کرده و توصیفات دقیق و صحیحی را درباره آن ارائه کنید. مطمئن باشید دیگر مثل قبل زندگی نخواهید کرد(همانطور که برای من نیز تمام زندگی تغییر کرد). برخیها سوال میکنند که در این فرآیند، دریافت اطلاعات چگونه انجام میشود !؟؟ پاسخ این است که در این فرآیند شما به بخشهای عمیق تر ضمیر ناخودآگاه خودتان متصل میشوید(ضمیر ناخودآگاه با همه زمانها و مکانها و با کل کائنات در ارتباط است) و سپس باید داده ها را بدون دستکاری یا با حداقل دستکاری ممکن، از ضمیر ناخودآگاه به ضمیر خودآگاه خود رسانده و روی کاغذ ثبت کنید. داده ها ممکن است بصورت احساسات(تصاویر، سردی یا گرمی، زبری یا نرمی، صدا، و…) باشند و کم کم دریافت میشوند(نه اینکه لزوما به یکباره دید 360 درجه و واضح از هدف داشته باشید!). مثلا ممکن است حین Remote View کردن یک هدف، حس کنید که روی یک جسم غول پیکر نشسته اید که در حال شکافتن هوا با سرعت زیاد است(و بعد با دیدن نتیجه عکس یک هواپیما را شاهد میشوید که با سرعت زیاد در حال حرکت است). یا ممکن است به یکباره حس خارش به شما دست دهد و گرمتان شود و تندی را حس کنید(هدف یک فلفل بسیار تند قرمز بوده است!). به هر حال برای کسانی که علاقمند یادگیری این مهارت هستند و حوصله کافی برای انجام تمرینات بصورت منظم را دارند(چیزی که این روزها کم یافت میشود و اکثرا برای یادگیری مهارتی جدید، بی حوصله و بی صبر هستند)، مقاله اختصاصی Controlled Remote Viewing مرجعی است که برای اولین بار در کشور و حتی در سطح جهان، تمامی نکات خاص را در خود دارد و اگر آنرا دنبال کنید، قدرت پیش بینی یا اطلاع از گذشته یا آینده را در خود پرورش خواهید داد. افراد زیادی در طی این سالها این مقاله را خرید کرده اند و هر هفته پیام میدهند و از رشد عالی خود در پیش بینی هایشان(حتی برای بازار بورس و قیمت طلا و…!) سخن میگویند. البته عده زیادی نیز هستند که فقط مقاله را خرید ، و سپس یک ساعته آنرا روخوانی کرده و بعد حتی یک ساعت هم تمرین های خود را انجام نداده اند(مانند کسانیکه برای کنکور دائما کتاب میخرند اما هر کتاب را یک بار هم نمیخوانند و فقط انبار میکنند)! اگر یقین دارید جز دسته دوم نیستید، مقاله ارزشمند CRV تنها مرجعی است که به عمیق ترین شکل این فرآیند را به شما آموزش میدهد و به خود ثابت خواهید کرد که موجودی فراتر از زمان و مکان هستید ! و این یکی از شیرین ترین چیزهایی است که یک انسان در تمام طول عمرش میتواند تجربه کند !صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع