آیا عطسه کردن به تعداد فرد یا زوج حین انجام یک کار، واقعا به معنای صبر یا تایید آن است ؟!


پیش از هرچیز، همه کسانی را که در نظر سنجی قبل از نوشته شدن این مقاله، گزینه “نمیدانم” را انتخاب کردند، تحسین میکنم. کسانی که به سادگی نمیدانم میگویند، در نهایت بیش از هر کس دیگری خواهند دانست و دیر یا زود با حقیقت ناب روبرو خواهند شد. قدرت نامحدود، از دیگر عزیزانی که گزینه های دیگر را انتخاب کردند نیز نهایت تشکر را دارد.

قدرت نامحدود یا مقاله ای را نمینویسد، یا اگر بنویسد،  دل و روده ی آن موضوع را برای شما میشکافد و شما را با ریشه آن آشنا میکند و به دور از تعصب، حقیقت را دست نخورده به شما عرضه میکند. آیا شنیده اید که برخیها باور دارند عطسه زدن به تعداد زوج یا فرد، معنای خاصی دارد ؟

تفسیر عطسه و یا موارد مشابه

مرز باریکی میان علم و خرافات وجود دارد و این مرز آنقدر باریک است که شما کمتر کسی را میتوانید بیابید که عملا حقیقت را به دست شما برساند. به محض اینکه بحثهایی مانند آنچه در این مقاله میخوانید پیش می آید، افراد به دو دسته تقسیم میشوند و تعصب را وارد عمل میکنند. عده ای که نام خود را علمی و منطقی مینامند، به سادگی آنچه که هنوز در پهنای هوشیاری آنها نیست و نمیدانند را رد میکنند و دوست دارند تمام جهان را با علم محدود کنونی بشر توصیف کنند. عده ای دیگر نیز چشم بسته خرافاتی را میپذیرند و به آن باور میکنند. در این میان، قدرت نامحدود، هم با تسلط وسیعی که به علوم مختلف دارد و هم با درک عمیق از حقیقت این جهان، شما را آگاه میکند تا بالاخره به عمق مطلب پی ببرید.

آیا عطسه کردن به تعداد زوج یا فرد، معنای خاصی دارد !؟ احتمالا شنیده باشید که در کشور خودمان، برخیها مثلا حین انجام یک کار، اگر تعداد زوج عطسه کنند، آنرا نشان تایید میدانند و اگر تعداد فرد عطسه کنند، آنرا نشان صبر میدانند. اما آیا واقعا چنین چیزی حقیقت دارد ؟

پاسخ به این سوال

در پاسخ به این مساله، اگر تقریبا هیچ چیز از علوم مختلف ندانید و فقط دوست داشته باشید به چیزهایی چشم بسته باور داشته باشید، آنرا تایید خواهید کرد. اگر چیزهای زیادی بدانید و تحصیلکرده هم باشید، به سادگی آنرا رد خواهید کرد زیرا به نظر میرسد هیچ منطقی پشتش نیست !!! و اگر باز هم بیشتر از انسان و درون خود بدانید و با نگرش قدرت نامحدود به هرچیز نگاه کنید، این بار از ریشه متوجه خواهید شد که چرا این باور حقیقت دارد !

ناخودآگاه شما هرچیزی در هر زمان و مکانی را میداند

اگر اولین بار است که چنین چیزی را میشنوید، یعنی اینکه ناخودآگاه شما به هر داده ای در هر زمان و مکان دسترسی دارد، احتمالا شوکه میشوید. به جای اینکه بخواهید در مورد ممکن بودن یا نبودن چنین چیزی بحث کنید، از شما دعوت میکنم که در مورد فرآیندهایی مانند Remote View بیشتر تحقیق کنید و قابلیت های آنرا درون خود ایجاد کنید تا خود آنرا تجربه کنید ! بله، ناخودآگاه شما همه چیز از آینده، گذشته و هر زمان و مکانی را میداند.

اگر مقاله اختصاصی مربوط به Remote Viewing را خوانده باشید، احتمالا میدانید که مشکل اصلی اینجاست که ناخودآگاه و خودآگاه، زبان هم را نمیفهمند ! به همین علت یک واسط نیاز است که بتواند زبان مشترکی میان ناخوداگاه و خودآگاه شود تا شما بتوانید متوجه حرفهای ناخودآگاه شوید.

در این میان، یک زبان مشترک میان خودآگاه و ناخودآگاه حتی اگر یک عطسه باشد، کاملا سودمند و کارا خواهد بود.(کاملترین مرجع ارتباط با غول درون یا همان ناخودآگاه)

در چه حالت یک عطسه معنا دارد ؟!

اول از همه اینکه شما باید این قرار داد را که مثلا عطسه زوج معنای تایید است و عطسه به تعداد فرد، نشان از نیاز به صبر کردن است، کاملا به ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه خود یاد داده باشید تا به شکل یک زبان مشترک عمل کند. این بدین معناست که اگر به چنین چیزی باور نداشته باشید، عطسه یا هرچیز دیگری، نخواهد توانست به عنوان یک زبان مشترک میان خودآگاه و ناخودآگاه “شما” عمل کند.

دوم اینکه شما باید مطمئن شوید دلایلی مانند آلرژی، گرد و خاک یا مجاورت به مکانی آلوده، باعث عطسه شما نبوده باشد.

نکته سوم اینکه ارتباط با ناخودآگاه نیاز به ورود به سطوح عمیق تر هوشیاری(مثلا وضعیت آلفا) دارد. این بدین معناست که معمولا افرادی که آرام هستند و در وضعیت ریلکس تری به سر میبرند، الهامات ناخودآگاه را بهتر دریافت میکنند.

نکته آخر نیز اینکه اگر ضمیر خودآگاه شما با تحلیلها، قضاوتها یا هرچیز دیگری در روند عطسه کردن دخالت کند، داده های غلطی دریافت خواهید کرد.

با رعایت این فرآیند، شما عملا میتوانید به شکل عطسه یا هر چیز دیگری، راهنمایی ها را از زبان ضمیر ناخودآگاه خود دریافت کنید ! بله، همانطور که میبینید، اگر کمی بیشتر از ناخودآگاه و درون خود بشناسید، شاید برخی از چیزها که نامشان خرافات گذاشته میشود، برای شما نیز کارآمد شود ! این فرآیندها چیزی است که حتی ارتش آمریکا نیز مدتهاست به سربازانش آموزش میدهد ! انسان و وجودش شگفت انگیز است، موافقید !؟صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع