یک انتخاب غلط، سالها زندگی شما را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد، آیا به اهمیت تصمیم هایی که میگیرید پی برده اید ؟


 

آیا آگاه هستید که تک تک تصمیم گیریهای شما چقدر مهم هستند ؟

آیا توجه کرده اید یک تصمیم اشتباه، بعضا سالهای سال شما را درگیر خود میکند ؟

آیا دقت کرده اید که یک تصمیم غلط در یک لحظه کوتاه، به دو سرنوشت کاملا متفاوت برای زندگی شما منجر خواهد شد ؟

همانطور که در مقالات متعددی اشاره کردیم، در جامعه امروز، میانگین سطح هوشیاری در سطح جهان، بسیار بسیار پایین است به نحوی که میتوان گفت 99 درصد افراد، عملا بالای 90 درصد از روز را در خواب به سر میبرند. اما آیا میدانید همین سطح هوشیاری پایین، چطور زندگی شما را به خطر خواهد انداخت ؟ چاره این مساله چیست ؟

مگر یک تصمیم کوچک اشتباه چقدر مهم است ؟!

در مقاله مربوط به “اثر پروانه ای” توضیح دادیم که چطور، تغییرات کوچک، میتوانند باعث تحول های بسیار بزرگ در زندگی شما شوند.

اگر دقیقتر اطراف خود را بنگرید، بسیاری از افراد را خواهید دید که بخاطر یک لحظه اشتباه، برای سالهای سال دچار سختی میشوند. یک انتخاب نادرست، یک لحظه خشم بجای حرف زدن، یک حرف اشتباه، یک لحظه عجله، یک لحظه فشردن پدال گاز و سرعت غیر مجاز، همه و همه میتوانند اثرات بسیار بسیار بزرگی را بر زندگی شما بگذارند که هیچوقت جبران نخواهند شد. فقط کافیست زندگی افراد اطراف خود را بنگرید.

هرچند ممکن است فکر کنید تصمیمات یا انتخابهای کوچک، اثر بزرگی ندارند، اما واقعیت این است که در زندگی انسانها، باتوجه به ساختار ذهنیشان، ریزترین تصمیمها، بزرگترین نقش ها را ایفا میکنند.

راه حل چیست ؟ چطور میتوانید زندگی خود را از این اشتباهات غیر قابل جبران حفظ کنید ؟

دقیقا در لحظه ای که هوشیاری شما پایین می آید و بصورت ناخودآگاه و بدون آگاهی عمل میکنید، احتمال آسیب زدن شما به خود و سرنوشتتان بالاتر میرود.

وقتی عصبانی و از خود بیخود میشوید، وقتی ناراحت هستید، وقتی شدیدا درگیر احساسات هستید، وقتی درحال انجام کارهای عادتگونه(بدون فکر) هستید، همه این ثانیه ها، دقیقا لحظاتی هستند که میتوانند تمام عمر شما را در معرض خطر قرار دهند.

برای اینکه تمام آینده خود را از همه این آسیب ها حفظ کنید، باید هوشیاری خود را افزایش دهید. خصوصا در لحظاتی که گفتیم، شما باید سطح آگاهی خود را بالاتر برده و دقیقا به کارها و تصمیمات خود نظارت داشته باشید. مطالعه کتاب زیر که توسط قدرت نامحدود ارائه شده است، تضمینی صد در صدی برای تامین امنیت زندگی شما، در برابر چنین تهدیدهایی، خواهد بود.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع