میزان حضور سادگی در زندگی شما، معیاری بسیار دقیق از سطح هوشیاری فعلی شماست

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 51 ثانیه

تمام مقالاتی که قدرت نامحدود تاکنون نوشته است، با هدف افزایش سطح هوشیاری شما در زندگی است که نهایتا باعث میشود خودتان کنترل تمام زندگی را به دست گرفته و بهترینها را بصورت ارادی، و نه سرسری و ناخودآگاه، در مسیر خود خلق کنید. در این میان، هر از چند گاهی، یک معیار دم دستی و قابل استفاده برای سنجش وضعیت خودتان داده میشود تا وضعیت فعلی خود را متوجه شوید. یکی از معیارهای بینظیر هوشیاری، سادگی است.

میزان حضور سادگی، معیاری برای شناسایی سطح هوشیاری شماست

مقالاتی که در قدرت نامحدود، بصورت روزانه به نگارش در می آید، از عمق جان و دل نوشته میشود و آنقدر عمیق هستند که اگر واقعا عمق قدرت و کارایی شان را متوجه شوید، همچون نویسنده قلب و جانتان به لرزه در می آید(البته اگر واقعا ارزش و میزان کاراییشان را متوجه شوید). این مقاله معیاری بسیار ساده و عمیق را برای شما معرفی میکند تا همین اکنون متوجه شوید زندگی و وجود شما در چه سطحی از هوشیاری قرار گرفته است. با این جمله این مقاله را آغاز میکنیم : “میزان سادگی که بر لحظات، رفتارها، شغل،ارتباطات و سایر بخشها از زندگی شما حاکم است، نمایش دهنده سطح هوشیاری شماست. هرچه سادگی بیشتر دیده شود، یعنی هوشیاری بالاتری دارید. در طرف مقابل، پیچیدگی است که مستقیما نمایش دهنده ناهوشیاری است !”. اما اشاره به همین جمله کافی نیست ! زیرا هنوز تعریف قدرت نامحدود از سادگی را نشنیده اید.

دقت کنید که قانون گفته شده آنقدر عمیق و اساسی است که در تمام دنیا میتواند دیده شود و در هر بخشی قدرتش به نمایش در آید. اما منظور از سادگی چیست ؟ آیا یعنی مثلا اگر محصولی طراحی میکنیم، بسیار ساده و بدون امکانات باشد !؟ آیا سادگی یعنی اگر کاری میکنیم، ضعیف و معمولی باشد ؟ آیا سادگی یعنی رابطه مان با دیگران و نحوه حرف زدنمان، خیلی ساده و فاقد بار علمی باشد !؟ خیر ! پاسخ منفی است.

سادگی، به این معنا نیست که دیگر کار ارزشمند و بزرگ و پیچیده انجام ندهید ! بلکه سادگی یعنی مثلا حتی اگر مدیر عامل بزرگترین و پیچیده ترین شرکت جهان هم هستید، همه چیز در شرکت یا فعالیت و کارهای روزمره شما به ساده ترین حالت ختم پذیرد و بخشی که شما یا کاربران محصول شما با آن در تعامل اند، در ساده ترین حالت ممکن باشد. بنابر این حتی اگر پیچیده ترین محاسبات ریاضی و …در شرکت شما انجام میشود، نهایتا باید توسط سادگی، در تعامل با خودتان یا دیگران قرار گیرد. این نوع از سادگی است که نشان دهنده هوشیاری است ! زیرا ساخت چیزهای بسیار ساده، هوشیاری بسیار بالاتری میطلبد و این بینظمی و دشواری و آشفتگی است که بدون هوشیاری و به سادگی رقم میخورد ! این افراد ناهوشیار هستند که همواره لقمه غذا را چند دور، دور سر خود میچرخانند و در سخت ترین حالت ممکن آنرا میخورند و چه بسا به این موضوع افتخار هم میکنند !

هرجای جهان که بهترینها را مورد بررسی قرار دهید، خواهید دید که سادگی، بخش اساسی از زندگی و تمام فعالیتهای آنهاست و همین نیز علت مخفی محبوبیتشان است. پس همین اکنون به زندگی خود دقت کنید. آیا زندگی شما ساده است ؟ یا مثل یک سیستم پیچیده اداره میشود که مثلا اگر یک دقیقه دیر بیدار شوید تمام کارهای روزمره به فنا میرود !؟ اگر سادگی در زندگی شما نیست، اگر کار شما ساده نیست، اگر فعالیتهای شما ساده نیست، نشان دهنده این است که چیزهایی در زندگیتان هست که میتواند به آنها هوشیار شوید تا تغییر کند و ارتقا یابد و نهایتا همه چیز برایتان ساده تر، آسان تر و روان تر شود. به عنوان یک مثال، ممکن است یک شرکت فرآیند پیچیده ای را دائم تکرار کند تا محصولش تولید شود. در اینصورت، مثلا همان شرکت با کمی هوشیاری، میتواند متوجه شود که ایده هایی خلاقانه یا سپردن کارها مثلا به سیستمهای کامپیوتری و رباتها، میتواند همین فرآیند را ساده تر کند. همانطور که میبینید، هوشیاری و سادگی، ارتباط مستقیمی دارند.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%