نسبت به جهان بیرون اثر پذیر هستید یا همواره سطح انرژی بالای خود را به آن تحمیل میکنید ؟

زمان لازم برای مطالعه : 54 ثانیه

چقدر نسبت به جهان بیرون، رفتارهای دیگران و رویدادهای زندگی خود، واکنش پذیر هستید ؟

آیا واکنش پذیر هستید ؟

آیا نسبت به رویدادهای جهان اطراف، واکنش پذیر هستید یا در اکثر اوقات در آرامش مطلق و بی قید و شرط به سر میبرید ؟ چند مورد از لیست زیر میتوانند آرامش شما را به هم بزنند و باعث بروز واکنش شدید، عصبانیت یا ناراحتی در وجود شما شوند ؟

  1. طرز رفتار بد دیگران با شما
  2. شرایط سخت زندگی
  3. مشکلات در رابطه عشقی
  4. به خطر افتادن سلامتتان
  5. از دست رفتن پول و مشکلات مالی
  6. مرگ عزیزان
  7. وقتی کسی به شما خیانت میکند
  8. وقتی برای مدتی طولانی تمام زندگی شما روی هواست و هیچ چیز معلوم نیست !
  9. وقتی همه زیر پای شما را خالی میکنند.
  10. وقتی کسی شما را تحقیر یا به شما توهین میکند !

سطح انرژی بالای خود را به جهان تحمیل کنید

اگر موارد بالا آرامش مطلق شما را به هم میزنند، تبریک میگویم. زیرا مسیر رشد خود را به خوبی پیدا کرده اید. چیزهایی که میتوانند آرامش شما را بر هم زده و حس منفی را درون شما تولید کنند، بهترین نشان دهنده ی ادامه مسیر رشد شما هستند.(مقاله اختصاصی چطور ضمیر ناخودآگاه خود را برنامه ریزی کنید ؟)

وقتی چیزی بتواند آرامش شما را به هم بزند، این بدین معناست که در حال حاضر باورها و نگرشهای ناکارآمدی را درباره آن موضوع و در آن زمینه، یدک میکشید که با تغییر آنها قادر خواهید بود بیشتر و بیشتر رشد کنید. درصورتیکه باورها و طرز نگاه شما به زندگی ارتقا و رشد یابد، شما عملا به آرامش مطلق تحت هر شرایطی تبدیل میشوید.

با کنار زدن باورها و نگرش های ناکارآمد و رشد درونی، شما ساختار فکری را بدست خواهید آورد که نه تنها تحت هیچ شرایطی، از جهان بیرون تاثیر پذیر نیست، بلکه تحت همه شرایط سطح انرژی بالای خود را به آن تحمیل میکند.(مقاله اختصاصی چطور ارتعاشات فکری قدرتمند تولید کنید ؟)صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع