چرا دقیقا هر آنچه که آرزو دارید هرگز رخ ندهد، بهتر است رخ دهد ؟

زمان لازم برای مطالعه : 52 ثانیه

در ذهن خیلی از افراد مسائلی وجود دارد که همواره آرزو دارند با آن مواجه نشوند. اما چرا دقیقا همین مسائل، چیزهایی است که حتما باید در زندگی شما رخ دهد ؟

چرا برخی چیزها باید حتما اتفاق بیفتد تا رشد کنید ؟

تقریبا در ذهن همه افراد، موضوعاتی وجود دارد که اصلاً دوست ندارند در مسیر زندگی خود با آنها مواجه شوند و همواره آرزو دارند هرچیزی هم که در زندگیشان میشود، اما این موضوعات رخ ندهد. برخیها از پایان رابطه عشقی خود می‌ترسند، عده‌ای دیگر از بی‌پولی و سقوط تجارتی که راه انداخته اند واهمه دارند و برخی دیگر نیز واهمه دارند که سلامت خود را از دست بدهند و بیمار شوند.

به هر حال موضوع ترس شما هر آنچه که هست، باید بدانید تا زمانی که ترس های شما رخ ندهند و با آنها مواجه نشده باشید، رشد نخواهید کرد و تصور خواهید کرد که ترسهای شما، بزرگترین ترسهای موجود روی کره زمین هستند که اصلا حقیقت ندارد. در حقیقت همه انسان‌ها، ترس‌های بزرگ خود را بسیار بزرگ‌تر از آنچه واقعاً هستند می‌بینند و زمانی که با آنها مواجه می‌شوند، تازه متوجه می‌شوند که آنها آنقدر هم ترسناک نبوده اند.

در این مقاله قصد بر این نیست که این باور در ذهن شما نصب شود که چیزهایی که از آن‌ها می‌ترسید، حتماً باید در زندگی شما رخ دهند تا بتوانید رشد کنید. اما باید گفت که یک راه میان‌بر و بسیار سریع برای اینکه فردی رشد یافته و استوار شوید، این است که با بزرگ‌ترین ترس‌های خود مواجه شوید. بسیار جالب است که هرچقدر که با بزرگ‌ترین ترس‌های خود بیشتر و بیشتر مواجه می‌شوید، سایر مشکلات و سختی ها برای شما کوچک تر میشوند و وجود شما استوار تر و آرام تر میشود. بنابراین از رخ دادن چیزهایی که در حال حاضر از آنها می‌ترسید، واهمه نداشته باشید. آنها همان چیزهایی هستند که شما را به سطح بعدی رشد میرسانند. سطحی از رشد که در حال حاضر حتی تصورش را هم نمیکنید !صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع