تا زمانیکه حقایق عمیقی که در قدرت نامحدود از آن حرف زده میشود را تجربه و پیدا نکنید، رویای آرامش مطلق را نیز در زندگی خود نخواهید دید

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 42 ثانیه

ممکن است در ابتدا تصور کنید مسیر رشد، یک مسیر اختیاری است یا اصلا یک چیز من در آوردی است که اگر حال داشتید آنرا طی میکنید و اگر حال نداشتید هم که هیچ ! حال آنکه حقیقت چیز دیگری است و جدی تر از این حرفهاست.

زندگی کردن شما بدون فهم حقایق عمیق، اتلاف عمر و شکنجه است

اینکه حرفهای عمیقی که در قدرت نامحدود از آن حرف زده میشود را عمیقا یاد بگیرید و تجربه کنید، یک انتخاب نیست. حقیقت این است که رشد و فهم حقایق عمیق این جهان، یک اجبار است ! آنچه باید به آن آگاه شوید، و حداقل بصورت کلامی آنرا بشنوید، این است که حقایق عمیق تری در این جهان و این زندگی وجود دارد و تا آنها را درک نکنید، زندگی برای شما غیر ممکن و پر از رنج خواهد بود. و از طرف دیگر، حقایقی هست که اگر آنها را عمیقا بشنوید و یاد بگیرید و برای فهمشان زمان بگذارید، به یکباره تمام ابعاد زندگی خود را بهشت خواهید کرد و بالاخره آرامش مطلق و بی قید و شرط را برای خود ممکن خواهید ساخت.

شاید تنها دغدغه بزرگی که در قدرت نامحدود، روز به روز وجود دارد، این باشد که این حقایق عمیق تا جایی که میشود، برای همه به زبان ساده بیان شود(و در این ۹۰۰ مقاله رایگان صوتی و متنی در سایت نیز تلاش بر همین بوده)، اما باید توجه داشته باشید که در هر حال، آنچه جامعه تاکنون به شما یاد داده و در ذهنتان کرده، آنقدر با حقایق فاصله دارد که عملا فهم حقایق عمیق تر بدون گذاشتن زمان کافی و مطالعه منظم، به نوعی غیر ممکن میشود.

عزیزان ! حقایق عمیقی که از آنها حرف میزنیم، یک موضوع انتخابی برای زندگی شما نیستند ! یک الزامند ! دانستن و فهم عمیق این حقایق، در عمل و در زندگیتان، برای شما، تفاوت جهنم و بهشت خواهند بود ! هر روز افراد زیادی در جامعه دیده میشود که در رنج زندگی میکنند. افراد در شرایط بد در رنج اند(اگر نان شب ام نرسد چه میشود!؟)، از آن طرف حتی افراد در شرایط ظاهرا خوب هم رنج های بسیار متفاوتی را دارند(مثلا ترس خش افتادن خودروی گرانقیمیتی که دارند یا…) ! و گویی همه در رنجی اسیرند ! و قدرت نامحدود قصد دارد شما را به مقصدی حداقلی هدایت کند که پایان رنج ها و آرامش مطلق است. مانند همیشه، اکنون سوال بسیاریهاست که چطور این حقایق را بفهمم ؟! و باور کنید پاسخ حقیقتا یک جمله نیست !!! لطفا انتظار نداشته باشید که حقیقت را در یک جمله بشنوید و سپس سینه چاک کنید و به بیابان بروید و دیگر تمام حقایق این جهان را به یکباره متوجه شوید زیرا بلایی که بر سر ذهن و وجود شما توسط جامعه در این سالها آمده، ضربه ای شگفت اتگیز و غیر قابل وصف است ! باید بصورت منظم مطالعات را انجام دهید و این مسیر را طی کنید. قدرت نامحدود نیز در این مسیر در کنار شماست و جهت حرکت را به شما نشان خواهد داد. در این میان، شاید کسانی بگویند که “حالش نیست ! بعدا میروم دنبال رشد و مطالعه”. و پاسخ این است که باور کنید رشد یک مسیر انتخابی نیست ! در صورت بیخیالی نسبت به مسیر رشد و فهم حقیقت، رنج و حس و حال بد و سختی ها امانتان را در زندگی خواهند برید ! پس مسیری که باید دیر یا زود طی شود را همین اکنون آغاز کنید.لطفا به رشد خود احترام قائل شوید و شما مانند ۹۹ درصد اکثریت، نباشید که چند دهه ای زندگی میکنند و سپس میروند، بدون اینکه بفهمند کجا بوده اند و کجا میروند و چه هستند و… .صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%