راز سلامت همیشگی و درمان، پس از دچار شدن به هر نوع بیماری

زمان لازم برای مطالعه : 2 دقیقه و 52 ثانیه

حتما افرادی را اطرافتان دیده اید که می گویند با خوردن آب هم چاق می شوند یا کسانی که دائما در حال صحبت از رموز سلامتی، مواد غذایی مفید و راهکارهای بیمار نشدن هستند اما خود همیشه از بیماری های مختلف رنج می برند،قرص و دارو مصرف می کنند، در مطب پزشکان وقت می گذرانند و هیچگاه سلامتی کامل خود را به دست نمی آورند. علت این مشکلات و درمان همیشگی آن ها از ریشه چیست؟

تمرکزتان روی چه چیزی است ؟

بدون استثنا، تمام بیماری هایی که در بدنتان پدید می آید، تبلوری از درون، احساسات و افکارتان و سطح انرژی که در آن قرار گرفته اید(نه لزوما خودآگاه) هستند، بنابراین درمان آن ها هم در درون شما نهفته است! داروها تنها می توانند بصورت موقت تندرستی شما را به وضعیتی مطلوب برسانند و نه اینکه بیماریها را درمان قطعی و همیشگی و بدون عوارض جانبی بعدی کنند! خیلی اوقات به زور و با تلاش فراوان و مثلا توسط یک دارو، ممکن است خود را درمان کنید اما گویی یک بیماری دوباره و دوباره دائما به بدن شما باز میگردد یا به شکل های دیگری دوباره دچار بیماری دیگری میشوید. و علت این است که شما ریشه مشکل را که در انرژی و افکار و احساسات شماست شناسایی و حل نکرده اید. همچنین باید بدانید ذاتا هیچ نیازی نیست که برای سلامت ماندن تلاش مضاعف کنید زیرا حالت طبیعی و پایه در بدن شما، سلامتی است!

قطعا در مورد معجزات پزشکی در زندگی بیماران بسیار حاد در سرتاسر جهان یا اطراف خود شنیده اید. معجزاتی که پزشکان “نهایتا، فقط میتوانند بگویند که هیچ توصیفی برای آنچه رخ داده نداریم ! آنچه رخ داده خارج از علم ماست.”.حقیقت این است که بیمارانی که در حال طی کردن درمان های پزشکی یا مصرف دارو هستند، اگر با این فکر داروها را مصرف کنند که “من بیمارم به همین علت این داروها را می خورم.” یا “این داروها را مصرف می کنم تا شاید درمان شوم.” بیشتر و بیشتر بیماریشان تشدید میشود یا روند درمان طولانی تر می گردد. حال آنکه آنچه تاثیر مستقیم بر درمان شما دارد باور به این است که شما هر لحظه از عمرتان در سلامت کامل هستید حتی اگر از شدت درد دادتان در آمده است! در واقع برخی اوقات باید حتی به شکل وانمود کردن هم که شده، بیشتر به سلامت فکر و آنرا بیشتر حس کنید تا نهایتان واقعیت فعلی برای شما تغییر یابد. شما باید بدون هیچ تردیدی عمیقا احساس کنید که در سلامتی دائم هستید(حتی در اوج بیماریها!!) و باور کنید که این قدرت را دارید که بدون نیاز به هیچ قرص و دارویی این سلامتی را داشته باشید. دراینصورت، احتمالا پزشکتان به شدت متعجب شود که چرا دیگر بیمار نیستید و یا آن را به رخداد یک معجزه پزشکی یا داروی مصرفیتان نسبت دهد. اما حقیقت این است که هیچ بیماری وجود ندارد که با قدرت ذهن درمان نشود، همانطور که هیچ بیماری نیست که از جایی خارج از وجود شما بر سرتان نازل شده باشد !

چیزی که باید بیشتر به آن دقت کنید این است که باورها تاثیر مستقیم روی شرایط فیزیکی شما دارند. وقتی شما باور دارید که خوردن غذای خاصی باعث چاقی و یا بیمار شدن شما می شود دقیقا این اتفاق برای شما رخ خواهد داد. وقتی باور دارید که با قرارگیری در معرض سرمای هوا یا معاشرت با یک فرد سرماخورده امکان سرما خوردن شما وجود ندارد، سرما نمی خورید. به همین سادگی! البته دقت کنید اینکه به زبان این جمله را بگویید به معنای باور داشتن به آن نیست ! باید این باور در ناخودآگاه شما ایجاد شود. آگاهی از این مسئله به شما این قدرت را می دهد که با قرارگرفتن در هر محیط و در کنار هر بیماری و ویروسی به هیچ کدام از آن ها مبتلا نشوید. همانطور که دیده اید حتی وقتی یک ویروس وارد منطقه ای میشود، لزوما همه به آن مبتلا نمیشوند !

توجه داشته باشید که در این مقاله قصد نداریم به شما بگوییم بروید و خود را در معرض آلودگی ها قرار دهید(زیرا تست کردن فقط اثبات کننده سطح یقین ضعیف و سطح هوشیاری پایین است). کسی که به چیزی یقین داشته باشد، نمیرود آنرا تست کند، همانطور که هرگز شب ها نمیروید تست کنید که آیا لنگه کفشتان در جاکفشی هست یا خیر ! زیرا به عمیق ترین شکل ممکن یقین دارید که لنگه کفش همانجاست(مگر اینکه جاکفشی بیرون باشد و تردید داشته باشید) ! تاکید این مقاله بر این است که تندرستی تنها و تنها از هوشیاری  و وجود خودتان حاصل می شود. بیمار شدن یا نشدن افراد با قرارگیری در یک محیط مشابه و شرایط میکروبی یکسان با سطح هوشیاری، افکار و حالات درونی و دیدگاهشان در خصوص سلامتی ارتباط مستقیم دارد. وقتی سطح هوشیاری و ارتعاشات درونیتان از محیط پیرامون قوی تر باشد نه تنها محیط روی شما اثر نمی گذارد بلکه شما روی آن تاثیر خواهید گذاشت. اگر وارد سطح انرژی بیمار شدن و مرگ شوید به جای دور شدن و ایمن ماندن از آن ها دقیقا آن ها را به سوی خود جذب می کنید.

برای بیمار نشدن و سلامتی دائم، سطح انرژی بالا و احساسات بینظیر را همواره و ثانیه به ثانیه حفظ کنید و اگر خود را در وضعیت درونی و حسی بدی یافتید، سریعا و کاملا ارادی آن افکار منفی را به “هر نحو ممکن”، به افکاری انرژی بخش و مثبت و انجام کارهایی که عاشقشان هستید تبدیل کنید. هرگز در خصوص بیماری ها و عوارضشان حتی ثانیه ای فکر نکنید و در خصوصشان مطلب سرچ و جستجو نکنید زیرا بیشتر در فرکانس بیماریها قرار میگیرید! سلامتی را حس کنید و خواهید دید ناخودآگاه شما تمام کارهایتان، ذائقه غذایی و حتی غذاهایی که میخورید را طوری جهت خواهد داد که به سمت سلامت بیشتر حرکت کنید. اگر احساس سرما خوردگی، سردرد و… پیدا کردید اجازه ندهید کسالت بر شما غلبه کند، حالت بدن خود را تغییر دهید حتی برقصید و آواز بخوانید و ارادی افکار مثبت و حس سلامتی را در خود ایجاد کنید. احساس درد یا ناخوشی اصلا اشکالی ندارد اما دائما تمرکز خود را روی آن نگذارید. به بدن خود سلامت و حس عالی بیشتری ببخشید ! باقی کار را خودش بلد است !صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%