توصیه های غذایی مخصوص خودتان را از بهترین مشاور تغذیه دریافت کنید

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 15 ثانیه

خیلیها به شدت روی اینکه چه بخورند و چه نخورند وسواس دارند و دوست دارند دقیقا بدانند در حال حاضر، چه غذایی برای آنها مفید و چه چیزهایی برایشان مضر است. در این مقاله شما را با بهترین متخصص و مشاور تغذیه تان آشنا خواهم کرد.

بهترین مشاور تغذیه

سیستم وجودی شما به عنوان یک انسان، حاصل میلیونها سال تکامل، و آنقدر تحسین برانگیز است که اگر واقعا بلد باشید از همه قابلیتهایش استفاده کنید، شما را از هر راه حلی در جهان بیرون، مستقل خواهد کرد. یکی از موضوعات مهم، تغذیه ای که مصرف میکنید بوده، و خبر خوب این است که هیچکس بهتر از خود بدنتان، نمیداند که در حال حاضر و بر اساس وضعیت فعلی  بخشهای مختلف وجودتان، دقیقا به چه ماده غذایی و به چه مقدار و دقیقا در چه زمانی نیاز دارید ! خوشبختانه این کار از دست ضمیر ناخودآگاهتان بر می آید. اما چطور میتوانید ارتباط خود را با این متخصص و مشاور تغذیه درونی بهبود دهید !؟

ارتباط با مشاور تغذیه درونیتان !

برای اینکه ضمیر ناخودآگاهتان بتواند با تولید احساسات نسبت به غذاهای مختلف، به شما بگوید که چه غذایی برای شما مفید و چه غذایی برایتان ناکارآمد است، باید اصولی را رعایت کنید. اول از همه اینکه هوشیارانه غذا بخورید. یعنی هر آنچه دوست دارید آزادانه بخورید، اما حین خوردن، هوشیار باشید و ناظر همه چیز شوید. همه طعم ها و خصوصا احساسات درونی را که حین خوردن تجربه میکنید، کاملا حس کنید و از هوشیار بودن کامل خود مطمئن شوید. اگر حین خوردن غذایی خاص بدن شما حس سیری تولید میکند یا هر حس دیگری را تجربه میکنید، حتما به آنها هوشیار باشید زیرا احساسات زبان حرف زدن بدنتان، با شما هستند. در بسیاری از اوقات اگر هوشیار باشید، چه بسا بدنتان دقایقی پیش مدام حس سیری را تولید کرده باشد، اما شما مدام با پرت کردن حواس خود توسط مصرف ادویه، نوشابه یا هرچیز دیگری، هوشیاری خود را کم میکنید و به همین علت به پیام درونی بدن خود هوشیار نخواهید بود. کافیست فقط هوشیار و ناظر همه چیز باشید، خواهید دید همه عادات غذایی شما بهینه میشود.

نکته دیگر اینکه به ضمیر ناخودآگاهتان باور کنید و مطمئن باشید احساسات شما نسبت به غذاها را طوری کنترل خواهد کرد که برای سلامت شما مفیدترین است. این باور را کاملا در وجود خود محکم کنید.

با مد نظر قرار دادن این نکات، کم کم خواهید دید که بدن شما از برخی غذاها زده شده است و از طرف دیگر، تمایلاتی را به غذاهایی نشان میدهد که چه بسا قبلا حتی در ذهنتان هم وارد نمیشد ! این، قدرت غول درون، یا همان ضمیر ناخودآگاه شماست ! (کاملترین مرجع ارتباط با ضمیر ناخودآگاه یا همان غول چراغ جادوی درون)صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%