اهمیت هوشیاری دائمی به بدن، نکته ای مهم که به تنهایی سلامت همیشگی شما را رقم خواهد زد

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 28 ثانیه

چیزی که باعث میشود مردم، به یکباره مشکلات شدید سلامتی، و بیماریها را تجربه کنند، فقط و فقط ناهوشیاری و غفلت از پیامهای لحظه به لحظه بدن، برای مدت طولانی است. خیلیها برای بدست آوردن سلامت، دائما به دنبال روشها و ورزشهای عجیب و غریب هستند، حال آنکه فقط و فقط رعایت نکته ای که در همین مقاله گفته میشود، برای درمان و حتی پیشگیری کامل از تمام بیماریها کفایت میکند!

در همین لحظه کاملا به بدن خودتان توجه کنید

همین الان در هر وضعیتی که هستید، کاملا به بدن خود توجه کنید. آیا در هوای سرد هستید و سوز و سرما کمی اذیتتان کرده(اما مثلا چون در حال رانندگی یا صحبت با موبایل هستید اصلا حواستان نیست) ؟ آیا وقتی کاملا دقت میکنید، کمی بالا رفتن زیپ کاپشنتان، چیزی است که باعث میشود بدن شما حس راحتی بیشتری داشته باشد ؟ آیا در حال تایپ با موبایل یا کامپیوتر هستید و انگشتانتان درد گرفته !؟ آیا وقتی کاملا دقت میکنید، گردنتان در زاویه بدی قرار گرفته و حس خستگی به شما دست داده ؟ آیا کفشی که پوشیده اید کمی برای شما تنگ است و خسته شده اید ؟ آیا وقتی بیشتر توجه میکنید، دوست دارید در همین لحظه نفس عمیقی بکشید زیرا مدتی است نفس های سطحی و نه چندان عمیق داشته اید ؟ آیا هوس میوه کرده اید !؟ آیا تشنه هستید و دوست دارید یک بطری کامل آب سر بکشید !؟ آیا دوست دارید بدن خود را کمی نرمش دهید زیرا حس خشکی بدن دارید !؟ آیا دوست دارید کمی چشم خود را مالش دهید و به جای دوری نگاه کنید ؟ آیا در بدنتان این حس ایجاد شده که دوست دارید مثلا دستهای خود را ماساژ دهید !؟

تمامی مشکلات سلامت شما، هرگز آغاز نمیشدند، مگر به این علت که شما برای مدتی، آنقدر درگیر افکار و مسائل مختلف در زندگی خود بوده اید که به کل، پیامهای بدن خود را صرفنظر کرده اید. بزرگترین بیماریها و مشکلاتی که تجربه میکنید، فقط و فقط به این علت آغاز میشوند که شما به خواسته های بسیار کوچک بدن خود توجه کافی را ندارید و در نتیجه به یکباره زمانی به خود می آیید که دیگر خیلی دیر شده است. متاسفانه عموم مردم به علت غرق شدن در افکار و روزمرگی، آنقدر نسبت به جزییات بی توجه و بی حس هستند که حتی اصلا نمیتوانند ریز ترین پیغامهای بدن خود را ببینند ! هوشیار شدن به بدن نیز سطوح بینهایتی دارد و به همین علت حتی اگر فکر میکنید در همین لحظه به همه چیز دقت کرده اید، کماکان در بزرگترین اشتباه به سر میبرید. کافی است از همین لحظه به خواسته های بسیار کوچک بدن خود توجه کنید و تغییرات کوچک را در جهت تامین آن خواسته ها پدید آورید. در اینصورت خواهید دید که اگر بیمار هستید کم کم درمان خواهید شد و اگر سالم هستید، سالم تر از هر زمان دیگری خواهید شد. فقط کافیست به بدن خود و احساسات و خواسته های آن توجه کنید ! زیرا بدن شما یک معجزه و شاهکار است و مشکل شما را از هر دکتر یا فرد دیگری نیز بهتر میفهمد !صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع