درمان سریع خود با اثر گذاری ذهن بر ماده، چطور خود را درمان کنید ؟

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 28 ثانیه

از قدرتهای متافیزیکی و اثرگذاری ذهن بر ماده، میتوان برای درمان و بهبود وضعیت سلامت خود نیز استفاده کرد. و این موضوعی است که در این مقاله به شما قدرت نامحدودیهای عزیز آموزش داده میشود.

درمان خود با قدرت ذهن

چه درمورد یک بیماری بسیار سخت و چه درمورد یک سرماخوردگی ساده، چه یک زخم که در حال بهبود است و…،یکی از کارهایی که در صورت تمایل، میتوانید برای درمان بیماریهای خود مورد استفاده قرار دهید، اثر گذاری متافیزیکی با قدرت ذهن است.

مشابه سایر فرآیند های اثر گذاری متافیزیکی، که در مورد آنها در مقالات متعددی صحبت شده است، تنها کاری که باید انجام دهید این است که از عمق وجود خود، حتی اگر اکنون کاملا در اوج بیماری هستید، سلامت را در وجود خود حس کنید ! و البته باید گفت، وقتی مثلا فردی دچار یک بیماری بسیار سخت و طولانی میشود، معمولا پس از مدتی آنقدر ناامید و مطمئن از بیمار بودن خود میشود که حس کردن سلامتی برایش به نوعی غیر ممکن به نظر میرسد و به همین علت هم درمان او سخت تر میگردد ! و در چنین شرایطی میزان اثر گذاری او دقیقا به این برمیگردد که چقدر زبان ناخودآگاه خودش را بلد است و چقدر میتواند این تلقین جدید را که کاملا سالم است، به عمق وجود خود “باور” دهد و احساسات عالی مرتبط با سالم بودن و پایانِ درمان اش را همین اکنون حس کند.

تمام کاری که باید انجام دهید، این است که در اوج سکوت و آرامش درونی، همین اکنون بدیهی بدانید که کاملا خوب شده اید و آنقدر این را عمیقا حس کنید که کلا از یادتان برود ! دقیقا مانند روزهایی که سالم بودید و حتی این سلامت را از یاد برده و به کارهای دیگرتان میرسیدید !

هنر شما در اجرای این روش، در این است که بتوانید احساسات شدید از وضعیت مورد نظر خود را در همین لحظه و در وجود خود تولید کنید و این چیزی نیست که کسی بتواند به شما آموزش دهد(هرچند در مقالات قدرت نامحدود راهنمایی های لازم را دریافت میکنید اما اصل کار، درون خودتان است). هر فرد، زبان درونی خاص خود را دارد. شما باید توسط ساعتها مدیتیشن و ناظر درون خود بودن، دقیقا متوجه شوید که با چه صداهای درونی و جملاتی، با چه نوع تصویر سازی ذهنی و با چگونه حس کردن نسبت به چه چیزهایی انرژیها و احساسات عالی و شدید در مورد سلامت یا هر چیز دیگری که قصد جذبش را دارید، در وجودتان ایجاد میشوند. وقتی تمام بدن خود را به این احساسات جدید و عالی(در مورد سلامت) عادت دهید، سلامت یا هرچیز دیگری که قصد جذبش را داشتید، رقم خواهند خورد. متدهای پیشرفته ای مانند RSC یا RMI (مقالات بخش اختصاصی) میتوانند در تسهیل این فرآیند برای افراد تازه کار بسیار مفید باشند.

در مورد قدرت این متد هم میتوان گفت که فکر نکنید این روش یک چیز مکمل یا ساده است ولی داروها و غیره قویترند !!! بلکه حقیقت این است که خیلیها دقیقا در زمانیکه از همه پزشکان و داروها و…نا امید میشوند، این قدرت را درون خود یافته و تمام پزشکان را انگشت به دهان کرده اند. عشق نامحدود به تک تک شما قدرت نامحدودیهای عزیزصفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%