6 اشتباه مهلک ، که هر یک به تنهایی میتوانند یک رابطه عشقی را نابود کنند


چه چیزی میتواند یک رابطه را نابود کند ؟

ما در این مقاله قصد داریم به بررسی شش اشتباه کشنده بپردازیم که هریک به تنهایی میتوانند همه ی زیبایی یک رابطه را نابود کرده و رابطه را به پایان خود نزدیک کنند.

6 اشتباه مهلک در یک رابطه عشقی

  • اشتباه یک : نبود احترام  : این مورد ، بصورت اتفاقی ، در جایگاه اول قرار نگرفته است.هیچ رابطه ایی در جهان ، بدون وجود احترام ، نمیتواند شکوفا شود.حفظ احترام ، به تنهایی میتواند بسیاری از مشکلات موجود در رابطه شما را رفع کند.به شرطی که هردوی شما سعی کنید این مورد را در اولویت بالایی قرار دهید.اصلا مهم نیست چه اتفاقی می افتد . چه خیانتی صورت گرفته باشد و چه رابطه در حال تمام شدن باشد.در هر شرایطی ، احترام باید حفظ شود و هردوی شما باید مطمئن شوید که حرفهایتان ، یکدیگر را به هیچ وجه آزار نمیدهد.
  • اشتباه دو : سعی در اثبات اینکه شما راست میگویید : روی اینکه چه کسی راست میگوید و چه کسی اشتباه میکند ، متمرکز نشوید.هردوی شما باید روی این متمرکز شوید که راه حلهایی را برای مشکلات فعلی موجود بیابید.اگر مشکلی در طرف مقابل میبینید ، شما باید سعی در رفع آن داشته باشید و اگر شما مشکلی دارید ، طرف مقابل باید آنرا مشکل خود ببیند.هرچقدر که بیشتر یکدیگر را تحسین کنید و از کلمات محبت آمیز استفاده کنید ، بیشتر به دنبال یافتن راه حلها خواهید بود.
  • اشتباه سوم : نبود اعتماد : بسیاری از افراد فکر میکنند که اعتماد ، چیزی است که به محض اینکه ایجاد شد ، تا ابد ادامه خواهد داشت.این اشتباه ، دقیقا مانند نگرش اشتباهی است که بعضی افراد فکر میکنند به محض عاشق شدن ، این عشق تا ابد ادامه میابد.درحالی که باید بدانید ، برای اینکه چیزی ، تا همیشه ادامه یابد ، شما باید تا همیشه روی آن کار کنید ! هرگز دروغ نگویید زیرا اعتماد شکسته میشود و امنیت رابطه از بین خواهد رفت.
  • اشتباه چهارم : عاشق بودن ، ولی دوست نبودن ! دوست یکدیگر بودن ، یکی از بهترین کارهایی است که در رابطه میتواند شکل بگیرد.زمانی را برای مطرح کردن آنچه در زندگی روزمره شما رخ داده است ، اختصاص دهید.دقیقا همانند یک دوست باهم باشید و باهم ارتباط برقرار کنید.
  • اشتباه پنجم : رفع نکردن کامل نیازهای یکدیگر ! هرشخصی در جهان ، نیازهایی دارد و بخاطر آن نیازها به رابطه پناه می آورد.در صورتی که این نیازها رفع نشوند ، باعث نا امیدی و از بین رفتن حس خوب میان شما خواهد شد.مهم نیست که نیاز طرف مقابل از دید شما ، چقدر احمقانه یا مسخره بنظر میرسد.تازمانیکه نیازهای یکدیگر را ارضا نکنید ، امکان ادامه ی رابطه (خصوصا در بلند مدت) غیر ممکن است.
  • اشتباه شماره ششم : نداشتن فعالیتهای مشترک : آیا حس میکنید که رابطه عشقی شما خسته کننده شده است و دیگر خبری از عشق آتشین شما نیست ؟ علت اصلی این مساله همین است ! شما باید زمانی را ، برای انجام تفریحات سرگرم کننده ، با یکدیگر پیدا کنید.

 صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع