سه اصل مهم برای یک رابطه عشقی ایده آل


این مقاله به سه اصل مهم اشاره خواهد داشت اگر آنها نباشند، عملا رابطی عشقی ایده آل شما رخ نخواهد داد. بنابر این هم ایجاد و هم حفظ یک رابطه عشقی ایده آل دقیقا به هر سه این موارد وابسته است.

سه اصل مهم برای یک رابطه عشقی ایده آل

خیلیها تمام عمر، به دنبال رابطه عشقی ایده آل خود میگردند و در این مسیر، دائما گیج میشوند و دقیقا نمیدانند که چرا برخی اوقات رابطه ای که در آن هستند عالی است و برخی اوقات همه چیز دوباره خراب میشود و … . علت این مشکلات ساده است زیرا سه اصل اساسی برای هر رابطه عشقی باید حاکم باشند تا رابطه شما با یک فرد، به شکل عالی و همیشگی پیش رود. اما این اصول چه هستند ؟

  1. جذب : بدون توجه به اینکه چه باورهایی دارید و تصورتان چیست، جذب اولیه در سطح فیزیکی و حتی جنسی باید رخ بدهد زیرا قرار است شما رابطه عشقی با هم داشته باشید، نه یک دوستی معمولی ! خیلی ها به خاطر آموزشهای جامعه و حس شرم یا چیزهایی مشابه این، سعی دارند بگویند که جنس عشقشان فقط روحی است و اصلا بحث فیزیکی یا جنسی مطرح نیست و با تمایلات درونیشان قصد جنگ دارند و آنها را دائم انکار میکنند. اما حقیقت این است که جذب اولیه در سطح فیزیکی حتما باید رخ دهد و همچنین در تمام رابطه نیز بیشتر و بیشتر شود. یعنی هر دو طرف باید از نظر فیزیکی برای هم جذاب باشند و هردو با رشد بیشتر، روز به روز این جذابیت را حتی در بعد فیزیکی خود بیشتر کنند.
  2. هم گام بودن : رابطه باید گام به گام و با آهنگی مشابه توسط دو طرف طی شود. باید دو طرف به شکل های مختلف و با اهداف مختلف در مسیر زندگی همراه هم شوند. زمان و مکان دو عنصر اساسی از ذات آفرینش اند و همزمانی و هم مکانی شما با فردی که با او در رابطه عشقی هستید، باید به سادگی و مکررا تکرار شود. جالب آنکه قوانین جهان آفرینش دقیقا افراد متناظر با یکدیگر را بدون هیچ زحمتی بر سر راه یکدیگر میگذارد و بنابر این، این قانون همواره حتی برای شروع یک رابطه نیز عمل میکند. پس اگر پس از مدتی، این همگامی از بین رود و مثلا مسیر دو فرد جدا شود یا هرکدام بیش از مقدار مشخصی مجزا از دیگری شوند، و در حال طی کردن مسیر زندگی خود در (مکان-زمان) متفاوتی باشند(تفریحات، شغل یا…)، در اینصورت کم کم جدا شدن رخ میدهد و برای حفظ رابطه باید تلاش مضاعفی شود که معمولا هم حواب نمیدهد.
  3. سطح هوشیاری : آخرین مورد، سطح هوشیاری و روح افراد است. که این مورد چیزی نیست که بتوان ادایش را در آورد ! یا هست یا نیست ! البته افراد میتوانند با طی کردن مسیر رشد آنرا ارتقا دهند اما نمیتوان ادای آنرا در آورد. سطح هوشیاری، باورها، نحوه نگاه فرد به جهان، احساسات، افکار، اینها باید در هماهنگی کامل باشند تا لذت و اشتیاق در رابطه، بدون زحمت و به آسانی رخ دهد. به همین علت است که در رابطه عشقی، حتما باید هر دو طرف، مطالعات و مسیر رشد درونی خود را داشته باشند وگرنه غیر ممکن است رابطه پیش رود.

اینکه هر دو فرد بصورت مجزا و در درون خود، دارای حس عالی باشند نیز بسیار مهم است و نیازمند مقداری هوش و هوشیاری است. اگر میخواهید رابطه عشقی شما حتی در زمانهایی که اختلافهایی هست دچار مشکل نشود، هوشیاری و هوش نیاز است. و منظور از هوش، هوش ارتباطی است. یعنی یک فرد بتواند دقیقا در همان در زمانهایی که حس خوبی ندارد، کماکان حرفهایش را مطرح کند و چیزی را مخفی نکند و در اینصورت است که مسائل قبل از اینکه بزرگتر شوند، حل خواهند شد.

وقتی دو فرد هم فرکانس با هم و در هماهنگی با هم در این سه اصل باشند، هر زمان که با هم هستند دائما رویدادهای عالی رخ خواهد داد ! انگار شانس به این زوج روی آورده باشد ! و علت این است که روح و لایه های مختلف هوشیاری و انرژی این دو فرد گویی با هم آمیخته شده و اثر گذاری بالاتری را در جهان دارند.

میپرسید چطور عشق خود را بیابید ؟! به دنبال “تک شاهزاده سوار بر اسب”، “یا تک بانوی رویاهایتان” نباشید و برای آن دست و پا نزنید !، آگهی نزنید و به زور سعی نکنید در فضای مجازی فرد رویاهایتان را بدست آورید ! زیرا آفرینش اینطور کار نمیکند. مسیر زندگی خود را به خارق العاده ترین حالت ممکن طی کنید و از زندگی خود در حد انفجار(!!!) لذت ببرید و به زندگی خود عشق بورزید. در اینصورت است که همین اشتیاق و عشقی که در تک تک لحظات زندگیتان وجود دارد، به شکل یک فرد ایده آل در مقابل شما ظاهر میشود. چه باور کنید چه نکنید، این تنها راه جذب همان فردی است که دقیقا ایده آل شماست. با آگهی دادن نمیتوانید فرد مورد نظرتان را پیدا کنید!صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع