چگونه کاری کنید که دیگران عاشق شما شوند ؟


آیا فکر میکنید عشق قابل کنترل نیست ؟

آیا واقعا تصور میکنید عشق به یکباره رخ میدهد و هیچ کنترلی روی آن وجود ندارد ؟

خبر خوب اینجاست که قوانین ثابتی وجود دارد که کمک میکند این فرآیند را کنترل کنید. تاکنون تنها مشکل شما این بوده است که هیچگاه از این قوانین آگاه نبوده اید یا اینکه بعضا ، بدون اینکه بدانید از آنها استفاده کرده اید یا طعمه آنها شده اید. با یاد گرفتن اینکه چطور این قوانین را اعمال کنید، نه تنها متوجه میشوید که چرا انسانها عاشق افراد خاصی میشوند، بلکه میتوانید هرکسی را عاشق خود کنید.

20 نکته قطعی و نتیجه بخش برای اینکه هر کسی عاشق شما شود

 1.  مانند والد ترجیح داده او رفتار کنید : مردم در سطح ناخودآگاه، به دنبال کسی میگردند که ظاهر و رفتار مشابه والد محبوب جنس مخالف خود را دارد(درصورتی که رابطه خوبی با او داشته باشند).
 2. نشان دهید که همچون نفرات قبلی نیستید : اکثر مردم، پس از پایان یک رابطه، ویژگیهای مورد انتظار خود را از شریک زندگی خود،تغییر میدهند، زمانی که شما نشان میدهید مشابه فردی نیستید که او در رابطه قبلی با او همراه بود، جذاب خواهید بود.
 3. نیازهای روانشناسی فرد را تشخیص دهید : هر فردی دارای نیازهای روانشناسی متفاوتی است و بهترین فرد برای او، کسی است که اکثریت این نیازها را سیراب میکند.
 4. ارزش خود را بالا ببرید : آنقدر با ارزش باشید که افراد در غیاب شما، به تحسینتان بپردازند. مردم وقتی متوجه میشوند که دیگران نیز فرد مذکور را ارزشمند میدانند، بیشتر به او علاقمند میشوند.
 5. اغلب دیده شوید : تحقیقات نشان میدهد مردم کسی را برای شروع رابطه انتخاب میکنند که او را بیشتر میبینند. این بدین معناست که هرچقدر بیشتر کسی را ببینید، احتمال عاشق او شدن نیز افزایش میابد.
 6. اسرار آمیز باشید : بر اساس تحقیقات، اسرار آمیز بودن باعث میشود افراد بیشتر به شما فکر کنند. هرچقدر شما اسرار آمیزتر باشید، بینهایت تر خواهید بود و یک جاذبه هیپنوتیزمی در ذهن دیگران به جای خواهید گذاشت.
 7. اگر یک زن هستید، اغلب لبخند بزنید و اگر مرد هستید، کمتر لبخند بزنید: تحقیقات نشان میدهد که مردها زنان خوش خلق را بیشتر ترجیح میدهند و از زنان بد اخلاق بدشان می آید.این درحالیست که زنان از مردهای خشن بیشتر خوششان می آید.
 8. بگذارید شخص مربوطه بداند که چقدر شبیه هم هستید: زمانیکه انسانها اشتراکاتی را میان خود، و شما بیابند، حس صمیمیت و نزدیکی بیشتری را نسبت به شما خواهند داشت.
 9. وقتی دلتنگتان میشوند، غیب شوید: بر اساس تحقیقات، اینکار باعث افزایش جاذبه بین شما در بلند مدت خواهد شد. البته به شرطی که در انجام آن زیاده روی نکنید.
 10. گیج کردن : همیشه خوب یا همیشه بد نباشید زیرا کسل کننده است ! بجای این کار، استراتژی خود را بسمت گیج کردن فرد مورد نظر ببرید. مردم درباره چیزی که نمیتوانند به خوبی آنرا متوجه شوند، بیشتر فکر میکنند.
 11. رابطه هیجان و عشق : وقتی فعالیت بسیار هیجان انگیزی را با هم انجام میدهید، ممکن است حس هیجان با عشق اشتباه گرفته شود و در سطح ناخودآگاه، فرد مربوطه حس کند که چون کنار شماست، حس هیجان را تجربه میکند. در واقع هیجان به راحتی میتواند با عشق اشتباه گرفته شود.
 12. پز دادن غیر مستقیم : وقتی افراد بصورت مستقیم پز میدهند، مردم از آنها متنفر میشوند. حال آنکه مردم عاشق کسانی هستند که بصورت غیر مستقیم پز میدهند. مثلا بجای اینکه بگویید من بنز دارم، کلید بنز را روی میز بگذارید(درحالیکه خود کنار آن نیستید!).
 13. زنان پسرهای خشن، ماجراجو و جذاب را دوست دارند : میتوانید فردی بیچاره شوید، زیادی خوب شوید، یا زیاد تماس بگیرید تا برای خانمها یک انتخاب سوخته شوید ! زنان افرادی را دوست دارند که حس رهبری و هدایت داشته، قوی و مقاوم هستند.
 14. قدرت خود را نشان دهید: به فرد مذکور نشان دهید که شما آپشنهای بسیار زیاد دیگری نیز دارید اما در این میان، او را انتخاب کرده اید.
 15. تقلید کنید:  زبان بدن او را تقلید کنید. وقتی تن صدا و زبان بدن فردی را تقلید میکنید، فرد مذکور در سطح ناخودآگاه باور میکند که شما شبیه او هستید(توجه کنید که ضمیر خودآگاه او متوجه تقلید شما نشود)
 16. توجه خود را مدریریت کنید: شما میتوانید با زیاد و کم کردن میزان توجهی که به فرد میکنید، از این سلاح قدرتمند استفاده کرده و او را مدام عاشق خود نگاه دارید.
 17. رفتار متضاد نمایش دهید: مثلا اگر فرد مذکور خجالتی است، شما با داشتن اعتماد به نفس مکمل او شده و جذابتر بنظر خواهید رسید.
 18. غیر قابل پیش بینی باشید: وقتی همه چیز قابل پیش بینی باشد، کسل کننده نیز خواهد بود. ویژگی های مثبت خود را اندک اندک رو کنید نه به یکباره. وقتی رفتارهای شما غیر قابل پیش بینی باشد، جذاب تر بنظر خواهید رسید و خسته کننده نخواهید شد.
 19. کاری کنید که درباره شما فکر کنند : وقتی مردم منتظر میمانند که چیزی رخ دهد و رخ نمیدهد(مثلا هر روز تماس میگرفتید و به یکباره تماس نمیگیرید)، وابستگی میان شما بیشتر میشود زیرا او به شما بیشتر فکر میکند.
 20. گذشته ی فرد مذکور را متوجه شوید : با توجه به گذشته ای که فرد تجربه کرده است، میتوانید نوع شخصی که عاشقش خواهد شد را بیابید. گذشته ی افراد، باعث تغییر نقشه عشق آنها و معیارهایشان خواهد شد.

نهایتا باید گفت که دانستن نکات بالا، برای همه کسانی که در رابطه عشقی هستند، ضروری است. ممکن است حس کنید برخی از این نکات، نوعی اذیت کردن هستند ! اما باید بدانید که برای داغ و تازه ماندن عشق در بلند مدت، این چالشها و شیطنت ها مورد نیاز است ! وگرنه حتی اگر همه چیز در رابطه شما بهترین باشد، با گذشت زمان، عشق آتشین اولیه میان شما کم کم سرد میشود، مگر اینکه خود آنرا گرم نگاه دارید.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع