آیا لبخند، نشان علاقه است ؟


لبخند به تنهایی کافی نیست !
در سطح جامعه، افراد زیادی فکر میکنند که لبخند نشان علاقه است.

بسیاری از افراد در تشخیص اینکه یک لبخند به معنای علاقه است یا خیر، سر درگم میشوند به همین علت دراین مقاله به بررسی این مساله خواهم پرداخت که چه موقع یک لبخند، نشان علاقه است.

اهمیت لبخند

اما ویژگیهای لبخندی که نشان دهنده علاقه است، چیست ؟

  • 1) لبخند های نشان دهنده علاقه، طولانی تر هستند : لبخند های علاقه، صادقانه، لبخندهایی حقیقی و عمیق هستند و طولانی تر از خنده های عادی اند. چند ثانیه طول خواهد کشید که این لبخند ها از روی چهره فرد محو شوند.
  • 2) لبخند های نشان دهنده علاقه، بدون دلیل رخ میدهند : نیازی نیست چیز خنده داری بگویید، کسی که به شما علاقه دارد، بدون دلیل خواهد خندید. او از حضور شما خوشحال است و لبخند ها، نشانه هایی ناخودآگاه از این مساله هستند.(نشانه های علاقه از روی طرز نگاه)
  • 3) لبخند های نشان دهنده علاقه، مکرر هستند : فردی که به شما علاقه دارد، بیشتر لبخند خواهد زد. البته ممکن است او بصورت خودآگاه سعی داشته باشد که جلوی خود را بگیرد، اما معمولا همیشه نمیتواند این کار را انجام دهد.
  • 4) او حین حرف زدن شما لبخند میزند : اگر فرد مذکور به محض حرف زدن شما لبخند میزند، این نکته میتواند نشان دهنده جذب او به شما باشد.
  • 5) تلاش فرد برای جلوگیری از ادامه لبخند : لبخندهای علاقه، ناخودآگاه هستند، به همین علت، ممکن است فرد پس از مدت کوتاهی تلاش کند جلوی ادامه آن را بگیرد. این تلاشهای خودآگاه، نشانه ای مهم و واضح هستند.

به این نکات دقت کنید

باید آگاه باشید که انسانها به دلایل مختلفی لبخند میزنند. برخی افراد ممکن است به این علت لبخند بزنند که مودب هستند، برخیها بخاطر خجالتی بودن و برخی دیگر بخاطر این لبخند میزنند که ذاتا، رفتار دوستانه ای دارند.

به همین علت است که نمیتوان گفت هرکس که به شما لبخند میزند، به شما علاقه دارد. اگر نشانه هایی که گفته شد در لبخند طرف مقابل حضور داشته باشد، این مساله میتواند به معنای جذب او به شما باشد. البته بدون حضور سایر نشانه ها، ارائه نظر قطعی ساده نخواهد بود.

اگر فرد حین صحبت با شما، به سمت جلو خم شود، سرش را اندکی به سمت شما خم کند و لبخند بزند، احتمال علاقه او به شما بالاتر خواهد بود. هرچقدر نشانه های علاقه بیشتری پیدا کنید، نتیجه گیری دقیق تری خواهید داشت.(وقتی یک زن موهایش را از روی چهره کنار میزند به چه معناست ؟). درواقع حتی نحوه چت کردن یک فرد با شما نیز میتواند علاقه او را نشان دهد. بنابر این با در نظر گرفتن همه این موارد میتوانید از اشتباه جلوگیری کنید.(مقاله اختصاصی جذابیت آقایان)صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع