7 نکته که نشان میدهند برای شروع یک رابطه جدی آماده نیستید


در این مقاله نکاتی را مطرح خواهم کرد که نشان میدهند هنوز برای شروع یک رابطه جدی آماده نیستید.

نکاتی که نشان میدهند برای شروع یک رابطه جدی آماده نیستید

  1. شما حس ضعف میکنید : اگر به شدت حس ضعف و نیاز میکنید، زمان مناسبی برای شروع رابطه نیست زیرا این حس نیاز در انتخاب شما اثر گذاشته و باعث میشود در انتخاب خود همه چیز را لحاظ نکنید.
  2. شما همیشه افراد اشتباهی را انتخاب میکنید : اگر همیشه افراد اشتباهی را انتخاب میکنید که به نظر میرسند عیوب و مشکلات یکسانی دارند، چند لحظه صبر کنید و به درون خود نگاهی بیندازید.
  3. شما به دنبال عشق یا برخی نیازهای محدود هستید نه یک همسفر تمام عیار برای آینده : کسانیکه به دنبال عشق یا تعداد محدودی از سایر نیازها هستند و به شدت روی آنها متمرکز میشوند، معمولا سایر نیازهای اساسی و بلند مدت خود را از یاد میبرند اما بعدها به خاطر همین مساله اذیت خواهند شد.
  4. به تازگی از یک رابطه شلوغ و دردناک بیرون آمده اید : افرادی که به خود زمان نمیدهند تا از گذشته درس بگیرند، معمولا دوباره اشتباه گذشته را تکرار میکنند.
  5. نمیتوانید مجرد بمانید : کسانیکه نمیتوانند مجرد یا تنها بمانند، معمولا اعتیاد به عشق دارند و از آن برای فرار از مشکلات بزرگ زندگی خود استفاده میکنند.
  6. به خاطر فشار زمانی اینکار را میکنید : اگر فقط به خاطر فشار زمانی در حال ازدواج یا شروع یک رابطه هستید، به احتمال زیاد شکست جدید و بزرگتری را رقم خواهید زد.
  7. شما نمیدانید دقیقا دنبال چه چیزی هستید : در اینصورت باید شناختتان از خود را بیشتر کنید.

چرا عجله در شروع یک رابطه اشتباه است ؟

ممکن است از این نکات صرفنظر کرده و وارد رابطه شوید.

اما بد نیست بدانید که یک رابطه اشتباه، میتواند تمام زندگی شما را نابود کند حال آنکه مجرد ماندن برای مدت طولانی اثر منفی خاصی برای شما نخواهد داشت(به شرطی که روی روانشناسی خود کار کنید و احساساتی مانند تنهایی یا موارد دیگر را به خوبی رفع کنید).

برای اینکه انتخاب درستی داشته باشید، باید از نظر احساسی استوار و صبور باشید. همچنین باید از نیازهای اساسی خود و همچنین ویژگیهای فرد مقابل، به خوبی آگاه باشید. هرچند پناه آوردن به یک رابطه در کوتاه مدت حس خوبی به شما دهد، اما در بلند مدت باعث احساسات بسیار بدی خواهد شد.(کاملترین مقاله جذابیت برای مردان)صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع