چگونه مجددا در رابطه خود، عشق تولید کنید ؟ چگونه دوباره عاشق شریک زندگیتان شوید ؟


تحقیقات نشان میدهد که پس از مدتی از شروع رابطه، زوجها جذابیت اولیه را از دست داده و بعد از چند سال، عشق داغ اولیه با یک حس احترام و صمیمیت دو طرفه، جایگزین میشود. اما باید بدانید که با خواندن این مقاله، شما میتوانید مجددا عاشق کسی شوید که قبلا عاشق او بوده اید، حتی اگر در حال حاضر احساسی به او ندارید.

آیا ممکن است دوباره عاشق کسی شوم ؟

بله ! با انجام این تکنیکها میتوانید مجددا عشق را به رابطه خود بازگردانید.

  1. شباهت : مردم معمولا عاشق کسی میشوند که مشابه خودشان هستند. تحقیقات نشان میدهد شبیه بودن به وابستگی ختم میشود و به همین علت است که امکان وابسته شدن شما به کسی که اغلب او را میبینید، وجود دارد. ممکن است بگویید : ما با یکدیگر زندگی میکنیم اما حسی به هم نداریم. علت این امر این است که تنها شباهت هایی که به همراه احساسات مثبت مرتبط باشد، باعث وابستگی خواهد شد. اگر همواره جنگ و دعوا کنید، فریاد بکشید یا با هم بد رفتار کنید، اصل اول بر ضد شما عمل خواهد کرد.
  2. هیجان، هورمونهای جاذبه را باز خواهد گرداند: حس خارق العاده ای که در ابتدای رابطه وجود دارد، معمولا به علت آزاد شدن نوع خاصی از هورمونهاست. محققان پی برده اند که تجربه مجدد هیجان در کنار هم، میتواند باعث شود حسهای اولیه مجددا تولید شوند. همچنین ثابت شده است افرادی که در رخداد های هیجان انگیز، در کنار هم حضور میابند، شروع به دوست داشتن هم میکنند. بصورت خلاصه اینکه شروع کنید به شکستن الگوهای کهنه ای که در رابطه شما وجود دارد و همه چیز را مدام غیرقابل پیش بینی و جدید کنید. یک فیلم تکراری برای ما خسته کننده است حال آنکه با غیر قابل پیش بینی بودن فیلم، جذابیت بسیاری را تجربه خواهیم کرد.
  3. شما میتوانید با برنامه ریزی کردن ضمیر ناخودآگاه افراد، کاری کنید که آنها فکر کنند که شما جذاب هستید. مثلا با استفاده از یک تکنیک ساده مانند اینکه با استفاده از تکنیک های Mind Control به او القا کنید که همه شما را جذاب میبینند که در مقالات دیگر درباره آن صحبت خواهیم کرد.
  4. صمیمیت واقعی : کلید صمیمیت واقعی این است که همه چیز را با هم به اشتراک بگذارید. اگر در آخر هفته، شما به ماهیگیری میروید و همسر شما به خرید میرود، صمیمیت خواهد مرد. شما باید کارها را با یکدیگر انجام دهید، حتی اگر علایق مشترکی ندارید. کارهای بسیاری را باهم انجام دهید تا وابستگی به وجود آید.
  5. قدرت تماس چشمی : تحقیقات نشان داده است که نگاه کردن به چشمهای فردی دیگر، برای بازه های زمانی طولانی، باعث تولید هورمونهای عشق یکسان و مشابه اوایل رابطه خواهد شد. با خیره شدن زیاد به چشمان افراد، حتی ممکن است آنها فکر کنند که عاشقشان هستید و حس عشق را در آنها به وجود آورید.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع