آیا زیبایی و ظاهر یا مسائل و جاذبه های جنسی، فقط برای چند ماه اول یک رابطه عشقی است !؟!


با نگاهی سریع و جستجویی فوری در سطح اینترنت یا حتی پس از مشاوره با معروفترین افرادی که همه نامشان را در سطح کشور یا حتی سطح جهان میشناسند و روی اسمشان قسم میخورند، بارها و بارها خواهید شنید که مسائل جنسی، یا ظاهر و عطش اولیه در یک رابطه، فقط برای چند ماه اول است(برخیها اعتبار این حسها را فقط چند شب میدانند !)، و به همین علت وقت آن است که حقیقت را درباره این نوع اظهار نظر ها بشنوید.

آیا ظاهر، مسائل جنسی و عطش اولیه در رابطه، فقط چند شب دوام دارد !؟

همانطور که بصورت کلی، سطح حماقت و نادانسته های بشر بینهایت است، سطح اعتماد به نفسی که در گذر زمان، در خیلی از اساتید معروف که در زمینه رابطه عشقی اظهار نظر میکنند، احمقانه و شگفت انگیز است ! خیلی از اساتید و حتی عموم مردم، به سادگی این جمله تکراری را بیان میکنند که ظاهر و مسائل جنسی، فقط برای 6 ماه یا چند شب اول است و عطش اولیه موجود، به سرعت فروکش خواهد کرد ! این جمله، جمله ایست که قطعا هزاران بار از دیگران شنیده اید و حتی کسانی که دلسوز شما بوده اند، هزاران بار سعی کرده اند شما را با این جمله نصیحت کنند تا انتخابتان مثلا بیشتر بر اساس معیارهای اخلاقی باشد تا ظاهر و مسائل جنسی !

همزمان با اینکه اخلاق و هوشیاری بالا بسیار عالی و در حقیقت حفظ کننده اصلی یک رابطه عشقی است، اما باید این را نیز بشنوید که این جمله تکراری که مسائل جنسی یا زیبایی و ظاهر، فقط برای چند شب یا چند ماه است، چرت ترین جمله ایست که بشر در تمام طول تاریخ میتوانسته به زبان بیاورد(مشابه سایر حرفهای چرتی که جامعه به ذهن شما فرو کرده است) و این جمله، علت اصلی بسیاری از طلاق ها و مشکلاتی است که در زندگی اکثریت وجود دارد(آمار طلاق را ببینید). در واقع به عنوان یک مثال نقض، باید گفت اخلاق و سطح هوشیاری میتواند عوض شود(البته کماکان با تلاش) اما چهره و وجود جذابیت جنسی حداقلی و زیبایی فیزیکی، ثابت تر است و هرچقدر هم عمل جراحی و…انجام شود، از حدی بیشتر نمیتواند عوض شود. و هدف از گفتن این جمله این است که اگر به کسی در نگاه اول و در سطح فیزیکی و حتی جنسی تمایل نداشته باشید، تا آخر عمر این موضوع را نمیتوانید آنقدر ها هم عوض کنید و باید به نوعی تا آخر عمر با تمایلات و خواسته های سطح پایین تر و فیزیکی خود بجنگید(علت کلی از خیانتها همین است که از نظر فیزیکی و جنسی تمایلی بین طرفین نیست و در نتیجه افراد دائما به دنبال چیزی در بیرون از رابطه میگردند).

مهمتر از همه، علت اصلی بیخود و چرت بودن جمله مذکور، این است که افراد معمولا بلد نیستند که چطور عطش و جذابیت را در رابطه خود ایجاد کنند و هیچ چیز از خود و رابطه و مسائل عشقی و …نمیدانند، و به همین علت با یکی دوبار نزدیکی فیزیکی یا جنسی، تقریبا همه به خود میگویند : “واقعا راست میگفتند که ظاهر و مسائل جنسی فقط چند شب دوام دارد !”. غافل از اینکه بیان مجدد این جمله اوج حماقت است زیرا ریشه اصلی این مشکل، این است که فرد درباره جذابیت و مسائل جنسی و افزایش عطش هیچ چیز یاد نگرفته است ! واضح است که در یک رابطه طولانی مدت، شما باید واقعا بلد باشید که چطور رابطه خود را بهبود دهید(حتی در مسائل جنسی). و کسی که این مسائل را بلد نیست، در طولانی مدت دائما حس کسل شدن و زدگی را پیدا خواهد کرد. مشکل خستگی و دلزده شدن، اصلا ربطی به رابطه و مسائل جنسی ندارد، بلکه ریشه این مشکل، همان مشکل بی ذوقی مردم نسبت به تمام زندگی است. مردم اگر برای چند روز خوشمزه ترین غذای مورد علاقه خود را بخورند، هم از آن و حتی از تمام زندگی خود زده میشوند و این مشکل از آن غذای خاص نیست ! مشکل از نداشتن مهارتهای کافی برای زندگی و تولید عطش و ذوق است. اگر پس از ده سال رابطه عشقی مسائل جنسی یا عشقی در رابطه شما سرد شده است، مشکل از خودتان است که مهارتهای کافی را بلد نیستید. وگرنه در یک رابطه خوب که طرفین آگاهی و دانش کافی را داشته باشند، هر لحظه همه چیز شدید و شدید تر میشود و هر سال که میگذرد عطش شما صد برابر بیشتر میشود(حتی در مسائل ظاهری و جنسی!). این جمله که ظاهر برای یک شب است، خائن اصلی به انتخاب غلط خیلی از افراد و ریشه اصلی بسیاری از خیانتهای ثانویه در رابطه ها بوده است زیرا باعث میشود مردم از پذیرفتن تمایلات سطح پایین تر و فیزیکی و جنسی خود فرار کرده و آنها را قربانی کنند. بدیهی است که انرژی جنسی بسیار قوی و مقدس و آغاز کننده حیات خود شماست(اگر دید منفی یا حس گناه به این مسائل دارید، مشکل شما عمیق تر است) و با این نوع سرکوب ها بالاخره یک جا تمام رابطه به مشکلات بدی بر خواهد خورد. بنابر این اگر دوباره از کسی شنیدید که مسائل جنسی و زیبایی فقط یک شب دوام دارد، با پشت دست بر دهان گوینده بزنید ! زیرا باور به همین تک جمله تمام زندگی و رابطه عشقی شما را به گند خواهد کشید. با تشکر، قدرت نامحدود !صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع