قانون “صد در صد !” چیست ؟ چرا آنقدر خوش شانس هستید که این مقاله را بخوانید ؟


در این مقاله به معرفی قانونی خواهیم پرداخت که تمام زندگی شما را متحول خواهد کرد. این قانون چیزی شبیه معجزه است که دانستن آن، نه تنها دلیل همه ناکامی ها یا موفقیت های شما را روشن خواهد کرد، بلکه به شما کمک میکند که از همین لحظه، بهترین تصمیم ها را برای زندگی خود بگیرید و کیفیت زندگی خود را بالا ببرید.

بله، شاید حس کنید قدرت نامحدود، درباره این مقاله خود قصد دارد اغراق کند، اما به زودی و با مطالعه این مقاله، و بخصوص پس از به کار بردن آن، به یکباره گویی پنجره ایی شکوهمند به سوی شما باز خواهد شد که همه زندگی شما را متحول میکند. گویی درک شما از این جهان، درک شما از هر آنچه تاکنون قصد انجامش را داشته اید و نشده است، رابطه عشقی که سعی در جدایی از آن دارید و نشده است و بسیاری موارد دیگر، با خواندن همین مقاله، به یکباره تماما حل میشود. و این مساله بسیار ارزشمند و صد البته عجیب است !

نام قانونی که قرار است همه این تحولات را در زندگی شما ایجاد کند، قانون صد در صد است که در حال حاضر برای اولین بار، آنقدر خوش شانس بوده اید که توسط قدرت نامحدود این قانون را بشنوید و متوجه شوید تا همین اکنون، چطور تمام زندگی شما با این قانون کنترل شده است.

قانون صد در صد چیست ؟

اول از شما سوالهایی میکنیم که مشخص شود این قانون تاکنون چقدر حضور پر رنگی در زندگی شما داشته است :

  1. شما صبحها، آنقدر زنگ ساعت را قطع میکنید تا زمانیکه به یقین %100 برسید که حتی یک ثانیه دیرتر بیدار شدن، برابر با نرسیدن به موقع شما سر کار خواهد بود. تا زمانیکه تردید دارید به موقع میرسید یه نه، دوباره زنگ را قطع کرده و میخوابید !
  2. شما تا زمانیکه به یقین %100 برسید که عشق شما فرد نامناسبی برای ازدواج بوده است، رابطه خود با او را ادامه داده و نمیتوانید احساسات خود نسبت به او را کنترل کنید و نهایتا پس از اینکه کار مشخصی را انجام میدهد و به شما یقین میدهد که فرد مناسبی برای زندگی شما نیست، شما به سادگی و برای همیشه از او دل میکنید.
  3. شما آنقدر در روند مطالعه درسهایتان تاخیر ایجاد میکنید تا اینکه شب امتحان میرسد و زمانی تلاش را آغاز میکنید که %100 یقین دارید دیگر وقتی نمانده است.
  4. پسرها آنقدر روند خواستگاری رفتن را تاخیر میدهند تا زمانیکه به یقین میرسند اولا این فرد، مناسبترین فرد برای زندگی با آنهاست و ثانیا زمانی برای اشتباه و تعویق وجود ندارد(مثلا خواستگار دیگری وجود دارد).
  5. در زمانهایی که با حالتی غیر از یقین %100 پاسخ کسی را میدهید، مثلا به او میگویید: ” باشه سعی میکنم فردا اونجا باشم ” ، معمولا کار مربوطه انجام نمیشود و از یاد میرود !
  6. وقتی برای انجام کاری، با یقین صد در صد و جان و دل تصمیم نگرفته اید، معمولا یا آن کار انجام نمیشود، یا حتی پس از انجام و بروز اولین مشکلات، ناله کرده و میگویید : ” دیدی گفتم اشتباهه ؟” و انجام آنرا فراموش میکنید.
  7. بسیاری از کارها را که با یقین صد در صد تصمیم به شروعشان نگرفته اید، هیچوقت انجام نمیشوند و مدام در انجام آنها تاخیر ایجاد میکنید.

اگر به مواردی که گفتیم دقت کرده باشید، احتمالا متوجه شده اید که گویی قدرت بسیار عمیقی در یقین وجود دارد. این قدرت تنها و مهمترین عاملی است که شما را از جا بلند کرده و مجبور به کاری میکند، یا همان عامل قدرتمندی است که باعث ایجاد تعویق و وقت کشی در تصمیمات شما میشود. و همان چیزی است که باعث شده است در یک رابطه عشقی ناکارآمد بمانید یا به یکباره برای همیشه از آن رابطه عشقی بیرون روید. این، قدرت یقین است !

قانون صد درصد بدینصورت بیان میشود:

تا وقتی صد درصد نیست،  هرگز !

بیان دیگر این قانون :

هرچیزی غیر از ” آره، صد در صد !!!! ” ، برابر با ” نه ” است ! حتی “آره” نیز نه است !

اما این قانون در عمل چگونه است ؟ فرض کنید میخواهید با کسی ازدواج کنید اما هنوز یقین ندارید. قانون صد درصد میگوید فقط زمانی یک کار را انجام دهید که صد درصد به آن یقین دارید. همچنین وقتی میخواهید کاری را انجام دهید، اول به یقین صد درصد برسید ! وقتی یقین را در خود ایجاد کنید، همه چیز بصورت ایده آل انجام میشود !

وقتی کسی از شما میپرسد : ” آیا عاشقش هستی ؟ آیا میخواهی با او ازدواج کنی ؟ ” ، هرگونه تاخیر، هرگونه علائم تردید در پاسخ، باید بعنوان یک نه، برداشت شود. حتی “آره” نیز ، نه است !! فقط ” آره صد در صد همین الان !!! ” است که برابر با بله است ! هرگز با تردید کاری را نکنید زیرا قطعا بعدها پشیمان میشوید.

وقتی یک رابطه ناکارآمد شده است، این جمله که “فکر کنم او مرا دوست ندارد، شاید هم دارد”، دقیقا همان سرزمین تردید و سر درگمی بی انتهاست که باعث میشود افراد برای همیشه در یک رابطه نا کارآمد سردرگم بمانند. علت اینکه یک نفر از خاطر شما نمیرود نیز دقیقا این است که در سرزمین بی انتهای تردید رها شده اید : جملاتی مانند ” شاید دوباره بیاید ! ” همین تردید هاست که باعث میشود ذهن شما پس از پایان یک رابطه هرگز کاری برای فراموش کردن آن فرد نکند.

بعنوان مثالی دیگر، گفتن جمله ایی مانند ” برم ببینم چی میشه ” از جنس یقین نیست و دقیقا همان عاملی است که باعث شکست شما در کارها خواهد شد. طبق این قانون، برای موفقیت فقط باید در یقین به سر ببرید. یقین به اینکه اهدافتان را میخواهید، یقین به اینکه میخواهید با کسی ازدواج کنید یا از کسی جدا شوید یا کاری را انجام دهید و…

چطور از قانون صد درصد برای ارتقای کیفیت زندگی خود استفاده کنید

اگر این قانون را در زندگی خود به شکل صحیح آن بکار ببرید، استانداردهای زندگی شما آنقدر بالا میرود که حتی تصورش را هم نمیکنید و فقط بهترینها را جذب زندگی خود خواهید کرد.

مثلا در مورد یک رابطه عشقی، این قانون به این صورت است که :
کافیست با خود بگویید : “فقط وقتی وارد رابطه میشوم که کسی صد درصد عاشق من باشد” .حتی یک ذره تردید نیز مردود است! فقط یقین صد در صد است که معنای دوست داشتن شما را دارد و حتی یک ذره شک، باید بعنوان نه، تلقی شود. فقط وقتی قبول کنید که یک نفر شما را دوست دارد، که واقعا برای شما وجودش را بگذارد ! و اینگونه است که کیفیت زندگی خود را واقعا بالا خواهید برد و از تلف کردن عمر خود با افراد نامناسب جلوگیری خواهید کرد.

با اعمال این قانون، تا زمانیکه یک فرد واقعا علاقه خود به شما را اثبات نکرده است، هرگز وارد رابطه سطحی نخواهید شد و بدینصورت خواهید دید ارزش شما بالاتر رفته و افرادی را جذب خود میکنید که واقعا شما را میخواهند و با همه وجود پشتتان هستند.

خلاصه اینکه : هرچیزی غیر از ” آره، صد در صد!!!! همین الان !!!!” ، چه در تصمیم خود و چه دیگران را به سادگی بعنوان نه در نظر بگیرید !صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع