چطور عشق ایده آل و همراه عشقی کاملا هماهنگ با خود را پیدا کنید !؟


شاید برایتان عجیب باشد اما برخی اوقات شخصا جستجوهایی را در سطح اینترنت انجام میدهم تا ببینم کسانی که به دنبال حل مشکل خاصی در زندگی خود هستند، چه پاسخ هایی را در اولین پیشنهاد های موتور جستجوگر گوگل دریافت میکنند ! و حقیقت این است که متاسفانه این پیشنهادها بسیار احمقانه و غیر عملی هستند اما به هر حال بخش بزرگی از عموم از همین مطالب برای اصلاح زندگی خود استفاده میکنند. و دقیقا به همین علت مشکلات مردم پایانی ندارد و زندگی دردناکی دارند. یکی از سوالات رایج، چگونگی یافتن عشق ایده آل است !

وقتی گوگل را در زمینه “یافتن عشق ایده آل” جستجو میکنید !

حدس بزنید چه اتفاق جالبی افتاده ؟! بله، لحظاتی پیش، شخصا عبارت “چطور عشق ایده آل خود را پیدا کنیم” را در گوگل جستجو کردم تا ببینم اگر یک فرد که به دنبال عشق ایده آل خود میگردد، چنین جستجویی را انجام دهد، چه سایت هایی به او چه نوع پاسخهایی میدهند ! خب ! چقدر خوب ! گویا کلی سایت هستند که جواب این سوال شما را دارند. حال که اینقدر خوش شانس هستید که پاسخ تمام مشکلات زندگی شما در گوگل هست، بیایید به عنوان نمونه، پاسخ و مقاله مرتبط با موضوع یافتن عشق ایده آل، در یکی از سایتهای معروف (که نامش نیز لزومی ندارد مطرح شود)، بررسی کنیم !

خب، همین اکنون وارد سایت مذکور شدم ! اول از همه یک آقای خیلی خوشحال و گل به دست و خوشتیپ در عکس وجود دارد که گویا خیلی هم خوشحال هست چون احتمالا با خواندن همین مقاله به عشق ایده آلش رسیده ! البته آن آقا شبیه ایرانی ها نیست ولی به هرحال آن سایت که دروغ نمیگوید حتما با همین مقاله میتوان خوشبخت شد و ازدواج کرد و… ! حالا به راه حل ها گوش میدهیم !

پیشنهاد اول این سایت، موسسات خیریه است ! زیرا گفته شده که کسانیکه کار خیر میکنند، برای رابطه خود هم اهمیت زیادی قائلند. بنابر این شما باید بروید در یکی از جاهایی که کارهای خیریه میکند و مخ کسی را در همانجاها بزنید. پیشنهاد دوم این سایت، جشن های فارغ التحصیلی است(شرط میبندم اکرم خانم دختر همسایه تان نویسنده این سایت بوده و به همین علت هم خودش تا سنین بالا حتی یک رابطه عشقی خوب هم نداشته !)، بنابر این به یک جشن فارغ التحصیلی بروید و آنجا مخ کسی را بزنید. پیشنهاد بعدی این سایت، وساطت اطرافیان است. یکجا مینشینید و به امید خدا یک دوستی، نزدیکی، چیزی پیدا میشود که کسی را به شما پیشنهاد دهد و عشق ایده آل شما را خودش انتخاب کند(طلاق زودهنگامتان قطعی است!). پیشنهادهای دیگر این سایت، رفتن به کلاسهای متفرقه، میهمانی، مشاوران همسریابی و سایت های همسریابی،و نهایتا جشن های عروسی است. در اوج عشق و احترام، تف به گور چنین سایتهایی که اینطور با زندگی مردم بازی کنند(چه دانسته و چه از سر ناآگاهی). البته هیچ مشکلی نیست و هر کس میتواند هرچه میخواهد بنویسد. مشکل اصلی در کسانی است که زندگی خود را با این نوع مطالب پیش ببرند !

آیا از خواندن چنین مطالبی حس حماقت نمیکنید !؟ آیا حس نمیکنید که نویسنده چنین سایتهایی در حال خندیدن به ریش شماست !؟! واقعا میخواهید اینطور همسر ایده آل خود را پیدا کنید ؟ تازه پس از پیدا کردنش بروید و کلی زمان صرف کنید و پس از یک سال متوجه شوید که ای بابا کاملا اشتباه کردم این فرد اصلا مناسب من نبود ! جالب آنکه احتمالا دوباره باید به همین سایت مراجعه کنید و روشهای دیگر را امتحان کنید و نهایتا شاید اگر سبزیجات کافی مصرف کرده باشید و طول عمرتان خوب باشد، در 900 سالگی بالاخره فرد ایده آل شما پیدا میشود و میتوانید شما و عشق مسن تان، دندان مصنوعیهایتان را در لیوان آب بگذارید و به هم عشق بورزید. حماقت بس نیست !؟

حقیقتا مدتی است وقتی به حرفهای یک فرد عادی در جامعه گوش میدهم، از زندانی که برای خودش ساخته شگفت زده میشوم. عزیزان ! عشق ایده آل چیزی نیست که با جستجو در کوچه و خیابان یا پریدن از یک رابطه به رابطه دیگر پیدا کرد. به پیر به پیغمبر شما به راحتی آب خوردن میتوانید عشق ایده آل خود را و دقیقا همان کسی که دوست دارید کنارتان باشد، با استفاده از قانون فرکانسها و جذب متافیزیکی به دست بیاورید. بروید از مطالب رایگان سایت که درباره جذب متافیزیکی هست، اول از همه عمیقا مطلب را یاد بگیرید و بعد عملی کنید و ببینید به سادگی آب خوردن دقیقا همان فردی که میخواهید را بدست می آورید. حتی شما میتوانید دقیقا یک فرد خاص را در یک زمان کاملا خاص جذب و وارد زندگی خود کنید. شاید خیلی از شما چنین رویدادی را معجزه بدانید و بله در ابتدا برای انسان اینطور به نظر میرسد، اما حقیقتا این کار یکی از سطح پایین ترین و معمولی ترین کارهایی است که از دست یک انسان بر می آید. البته اگر میدانستید که چه و که هستید ! بنابراین، تلاش برای یافتن فرد خاص را رها کنید و به جای آن، بروید خود را رشد دهید و خود را بیشتر بشناسید. در آنصورت خواهید دید شما کاملا قدرت جذب فرد ایده آل خود را دارید. برای کسانیکه علاقمند یادگیری تمام نکات مهم، در جذب عشق ایده آل توسط قانون جذب هستند، محصول مربوط به جذب عشق ایده آل توصیه میشود.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع