زندگی، یک کلاس خصوصی برای رشد شما


سختی ها و خوشیهای زندگی، یک دوره آموزشی برای ارتقا و رشد شما هستند. آیا هوشیارانه در حال یادگیری از هر رویداد هستید یا یک دوره آموزشی را بارها و بصورت تکراری شرکت میکنید ؟

هرچیزی که روی میدهد، به نفع شماست

همه چیزهایی که در مسیر زندگی تجربه میکنید، به نفع رشد شماست. هیچ رویدادی در تمام مسیر زندگی شما رخ نمیدهد مگر با هدف رشد، پایدار کردن و ارزشمند تر نمودن وجود شما. در حقیقت همه رویدادها انعکاس درون شما هستند تا به شما نشان دهند در چه وضعیتی قرار دارید و به کجا میتوانید برسید. همه رویدادهای زندگی دقیقا مانند یک کلاس آموزشی، قصد دارند چیزی را به شما آموزش دهند و تا زمانیکه یک مطلب را یاد نگیرید، مدام از آن ضربه خواهید خورد و احساسات بدی را درباره آن موضوع دریافت خواهید کرد.

وقتی از مرگ یک شخص ناراحت میشوید، وقتی از دست دادن کسی که عاشقش بودید برای شما بسیار ناراحت کننده است، وقتی مشکلات مالی نفس شما را میگیرند و به شدت افسرده میشوید، در این شرایط، به جای تلاش بیشتر، باید متوجه شوید که این رویدادها، کدام نقطه ضعف درونی را به شما نشان میدهند ؟ باید از خود بپرسید کدام باور یا پرسپکتیو و نگرش من نیاز به بهینه تر شدن دارد تا همواره در اوج آرامش و حس بینظیر باشم ؟ زندگی قصد دارد شما را به وضعیتی برساند که بدون توجه به رویدادهایی که در اطراف شما رخ میدهد، در اوج حس خوب و آرامش باشید و از زندگی لذت ببرید ! این، رشد حقیقی است.

زندگی دقیقا مانند یک کلاس اختصاصی رایگان و بی پایان برای شماست و هرچقدر که ظرفیت یادگیری داشته باشید، برای شما کلاس های بالاتر وجود دارد. در این میان نکته مهم این است که در هر رویدادی، درس و پیغام پشت آن را متوجه شوید تا درسها و پیغامهای جدیدتر را در جهت رشد خود دریافت کنید.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع