هدف خلقت و پیغام تمام زندگی برای شما چیست ؟

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 35 ثانیه

چرا اینجاییم ؟

هدف خلقت چیست ؟

آفرینش و رویدادهای تمام زندگی چه پیامی برای شما دارد ؟

پیغامی که از آن فرار میکنید…

در طول زندگی، ثانیه ها و لحظات را تجربه میکنید و رویدادهای متفاوتی رقم میخورد. “شما” متولد میشوید، “شما” کودکی میکنید، “شما” به دانشگاه میروید، “شما” بزرگ میشوید، “شما” کار و رشد میکنید، “شما” عاشق میشوید، “شما” از عشق خود جدا میشوید، “شما” پیر میشوید و احساسات خوب و بد را تجربه میکنید و….

در همه این لحظات، هدف و پیغام خلقت برای شما یک چیز است…همان چیزی که بیش از همه از آن فرار میکنید…

همه ثانیه ها و تجارب زندگی شما، مانند یک فیلم در مقابل چشمان شما عبور میکنند و شما کاملا غرق آن میشوید. دردها، شادیها، هیجان، استرس، عشق، قدرت، ضعف، تنفر، آرامش، آشوب، سلامت، استرس و… همه این صحنه ها در مقابل چشمان شما حاضر میشوند و همه آنها، تک تک در مقابل چشمان شما محو میشوند….

اما هدف همه اینها چیست ؟! پیغام اینها برای شما چیست ؟!

همه انسانها وقتی به سینما میروند، کاملا غرق فیلم میشوند. آنقدر غرق که فراموش میکنند یک “من”، اینجا، پاپ کورن به دست نشسته، که درحال دیدن این فیلم است ! انسانها به خاطر فیلم اشک میریزند، شادی میکنند، دست میزنند، هورا میکشند، اما نمیدانند یک “من” اینجا نشسته است که همه اینها را تجربه میکند. که اگر آن “من” نباشد، فیلمی هم نیست ! نمیدانند که همه تجارب و رویدادها در حال فریاد زدن این موضوع هستند که یک “من” و یک “هوشیاری” ناشناخته وجود دارد که به هر چیز دیگری مقدم است.هیچ کس نمیخواهد به این فکر کند که “من” در حال تماشای این فیلم هستم ! همه ترجیح میدهند غرق فیلم شوند.

تمام رویدادهای زندگی به این اشاره میکنند که یک “من بدون تغییر و شگفت انگیز”، اینجا نشسته است و همه اینها را تجربه میکند…همه چیزها دیر یا زود میروند و تغییر میکنند، اما این من، همان من است ! در دنیا هر خبری که هست، در همین “من” است !

شما در طول زندگی هزاران رویداد را تجربه میکنید، همه چیز تغییر میکند، آدمها، احساسات، افکار، بدنتان و… اما “من” شما، همیشه همان “من” است. همان “من” ناشناخته که بدون اینکه بدانیم چرا و چگونه، وجود دارد و میتوانیم زندگی کنیم و هستیم. همه تجارب و رویدادهای زندگی شما، فریاد میزنند که همه چیز همان هوشیاری و “من” اسرار آمیزی است که هیچ شناختی از آن و نحوه ایجادش نداریم، اما به سادگی، وجود دارد !

همه رویدادها فریاد میزنند که یک “من” وجود دارد که بر همه چیز مقدم است. و همه چیز در مقابل چشمان آن “من” رقم میخورد. اما مثل همیشه، معمولا انسانها ترجیح میدهند از این “من” فرار کنند و غرق فیلم باشند.

تاکنون به این فکر کرده اید که وقتی حس بدی دارید، “شما” هستید که حس بدی دارید و ناظر آن هستید ؟!

تاکنون به این فکر کرده اید که وقتی حس خوبی دارید، “شما” هستید که حس خوبی دارید و ناظر آن هستید ؟!

تاکنون به این فکر کرده اید که وقتی عاشق میشوید، “شما” هستید که عاشق میشوید و ناظر آن هستید ؟!

همه چیز به همین هوشیاری و “من” غیر قابل توصیف و شگفت انگیز شما اشاره دارد…فقط کافیست اینقدر غرق فیلم نشوید ! یک “من” در اعماق وجود شما، بیرون از هر “فیلمی” که در زندگی شما درحال رخ دادن است وجود دارد که قدرت تصمیم گیری و اختیار و ایجاد تحول دارد…صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%