معمولا بهترین چیزها برای رشد وضعیت حال حاضر زندگی شما، چیزهایی است که کاملا از آنها بدتان می آید !

زمان لازم برای مطالعه : 56 ثانیه

یکی از پارادوکس های عمیق در زندگی این است که تقریبا تمام چیزهایی که به رشد شما به سطوح بالاتر کمک میکند، دقیقا چیزهایی است که نسبت به آنها حس چندان جالبی ندارید. اما به راستی چرا اینگونه است !؟

چیزهایی که در حال حاضر دوست ندارید، بسیار مهم هستند !

یکی از پارادوکسهای عمیق مسیر رشد، که باید با آن آشنا شوید، این است که در این مسیر، آنچه دوست ندارید بسیار مهمتر از چیزهایی است که در حال حاضر آنها را دوست دارید ! اصولا انسان موجودی است که به هرچیزی عادت میکند و مالک هر چیزی میشود. اگر یک شغل به او بدهی، یک وضعیت خاص زندگی به او بدهی، یک خودرو به او بدهی، طرز فکر یا ایده یا مجموعه ای از دانشها یا باورها، یا هر چیز دیگری که به او بدهی، ذاتا به آن عادت میکند و آنرا محدوده امن زندگی اش میکند و زمانیکه این اتفاق رخ داد، حال دیگر دل کندن از این وضعیت و تغییر جهت، برای او بسیار دشوار میشود. بنابر این اگر با چیزی هویت بگیرید یا به چیزی عادت کنید، برای رشد و بهتر شدن، با سختیهایی مواجه خواهید شد و چه بسا از کلی چیز خوشتان نیاید، در حالیکه دقیقا همانها مسیر ورود شما به رشد بالاترند !

این مقاله برای این نیست که به شما بگوید چیزهایی که به آنها عادت کرده اید، بد هستند. اما از یاد نبرید برای رشد به سطوح بالاتر، باید دست از عادت ها و محدوده امن فعلی خود بکشید. سطح بعدی در زندگی شما، دقیقا زمانی رخ میدهد که خودتان به سمت چیزهایی بروید که در حال حاضر تمایل چندانی به آنها ندارید ! پارادوکس عجیبی است ! اما جواب میدهد…همواره جواب میدهد. زیرا ذاتا هویت دروغین انسان فقط زمین گیر کردن و دچار عادت کردن شما را بلد است، و رشد مسیری است دقیقا بر خلاف این جریان. برای کسانیکه قصد افزایش هوشیاری خود را دارند، فایل سابلیمینال چشم سوم قدرت نامحدود که ارزشمند ترین سابلیمینال در کل وبسایت است، توصیه میشود.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%