مشکلات بزرگ در سرتاسر جهان و زندگی شما از کجا نشات میگیرند و چطور میتوان هر مشکل بزرگی را حل کرد ؟

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 10 ثانیه

همه در طول زندگی خود شاهد مشکلات مختلفی در زندگی و یا حتی در سطح جهان میشوند و شاید در این میان،‌ از یاد میرود که ریشه اصلی بزرگترین مشکلات چیست ! این مقاله شما را به ریشه تمام مشکلات بزرگی که تاکنون داشته اید آگاه میکند.

ریشه تمام مشکلات بزرگ،‌ تعویق های ایجاد شده در گامهای کوچک است

چشم همه برای دیدن مشکلات بزرگ خوب کار میکند چون به اندازه ای بزرگ شده اند که به چشم همه بیایند ! غافل از اینکه کمتر کسی قادر است ریشه اساسی تمام این مشکلات را شناسایی کند و دقیقا به همین علت است که معمولا، مشکلات بزرگ در سطح جهان یا حتی در زندگی شما، یک مشکل بزرگ باقی میمانند و حتی روز به روز بزرگ و بزرگتر میشوند. مشکلات و چالش های بزرگ میتوانند انواع مختلفی داشته باشند. مثلا ممکن است شما با یک درس خاص (مثلا ریاضی)، از همان ابتدا مشکل داشته باشید و این مشکل روز به روز نیز بزرگتر شده و حتی تا دوران دانشگاه شما ادامه یابد. ممکن است مشکلی کوچک در مسائل مالی زندگی خود داشته باشید و این موضوع دائما و روز به روز وخیم تر شود. همچنین ممکن است یک مشکل ریز در رابطه عشقی خود داشته باشید که روز به روز بدتر شود و سرانجام به پایان رابطه منجر شود.

نکته اساسی این است که تمامی مشکلات بزرگ، دقیقا مثل یک پازل هستند که از قطعات بسیار کوچک تری تشکیل شده اند و مردم معمولا در تکه تکه تحلیل کردن مشکلات خود عاجزند زیرا دائما به همه چیز بزرگ نگاه میکنند و آنقدر حساسیت ادراکات خود را بالا نبرده اند که ریشه مشکلات بزرگ خود را ببینند. باید بدانید چیزی که نامش را یک چالش یا مشکل خیلی بزرگ و غیر قابل حل گذاشته اید، در حقیقت تجمع تعویق ایجاد کردن هایی است که مدتهاست در انجام گامهای کوچک در زمینه مورد نظر داشته اید. اگر مشکل بزرگی دارید و میخواهید هرچه سریعتر آنرا حل کنید، کلید اساسی در همینجاست که وقت کشی و اتلاف وقت را پایان دهید و به جای اینکه به مشکل مربوطه به عنوان چالشی بزرگ نگاه کنید،‌ آنرا کاملا ریز کرده و همت خود را در جهت حل گامهای کوچک به کار گیرید. اگر شما نیز مدتهاست مشکل وقت کشی یا اتلاف وقت را دارید،‌محصول مخصوص اتلاف وقت که در بخش صدای نامحدود وجود دارد، بهترین محصولی است که اگر خوب به نکات آن دقت کنید برای همیشه مشکل اتلاف وقت در زندگی خود را پایان خواهید داد.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%