به دنبال رشد و تحولات فوق سریع هستید ؟ در همین لحظه “نامحدود” باشید

زمان لازم برای مطالعه : 2 دقیقه و 27 ثانیه

این مقاله به اصلی بسیار مهم برای ایجاد تحولات فوق سریع در زندگیتان اشاره دارد که اگر آنرا رعایت کنید، هر هفته آنقدر رشد میکنید که فرد یک هفته پیش(خودتان) را نخواهید شناخت !

در همین لحظه و در هر لحظه، “نامحدود” حس، فکر، و زندگی کنید…

چند وقتی است خیلی ها از قدرت نامحدود سوال میکنند که چطور خیلی خیلی سریعتر مراحل رشد را طی کنم و زندگی خود را عوض کنم ؟ دقیقا به همین علت مدتی است، در مقالات متعدد، راه حلهایی داده میشود که شما را با روشهای میانبری برای رشد فوق سریع آشنا کند. در این مقاله نیز با یکی از مهمترین موارد آشنا میشوید.

باید بگویم راه حل ساده است اما اجرای آن در عمل سخت است و نیاز به هوشیاری لحظه به لحظه دارد ! اگر میخواهید با سرعت غیر قابل تصوری، روند رشد را در زندگی خود طی کنید و همه ابعاد زندگی خود را به شکل عجیبی متحول کنید، کافی است در همین لحظه و در هر لحظه، به شکل “نامحدود”، حس، فکر و زندگی کنید…و مشکل اینجاست که نامحدود بودن، با ساختار ذهن شما تضاد دارد و ذهن شما ذاتا و بصورت خود به خودی، شما را محدود تر میکند ! بگذارید مفهوم را دقیق تر برای شما توضیح دهم…

به چقدر عشق در زندگی خود قانعید ؟ چقدر به دیگران عشق میورزید ؟ به چقدر ثروت و فراوانی قانعید ؟ چقدر طول بکشد از دست کسی عصبانی شوید، قانع و راضی هستید؟ چقدر از روز را در آرامش مطلق باشید، قانعید ؟ چه نمره ای شما را قانع میکند(مثلا اگر دانشجو هستید) ؟ به چند نفر (یا حتی چند حیوان) در تمام جهان عشق میورزید ؟! قدرت حافظه شما چقدر باشد قانعید ؟ قدرت محاسبات ذهنی شما چقدر باشد قانعید ؟ دانش کامپیوتری شما چقدر باشد راضی و قانعید ؟ در چند رشته مهارت داشته باشید قانع و راضی هستید ؟ و در نهایت، در همین لحظه چقدر از همه اینها را در درون خود “حس میکنید؟” .

حال که در ذهن خود به همه اینها پاسخ داده اید، اول از همه کافیست دقت کنید که ذهن شما ذاتا دوست دارد بگوید خوب همینقدر هم بس است دیگر ! مثلا همینکه بتوانم فلان چیز را داشته باشم عالی است و بس است ! همینقدر که بتوانم تا زمانی که به من فحش نداده اندآرام باشم بس است ! همینقدر که بتوانم در یک یا دو علم مهارت داشته باشم بس است ! خوب دقت کنید که ذهن ذاتا عاشق محدود کردن شماست ! البته شاید برخی ها بگویند، نه !! من در همه اینها فقط بینهایت را میخواهم !!! که در اینصورت باید بگویم وقت آن است که با خودتان صادق باشید و به رفتار روزمره خود دقت بیشتری کنید تا آگاه شوید که در عمل اصلا اینطور نیستید(و مثلا چه بسا به خاطر پولی اندک، کلی ناراحت شوید و فکرتان درگیر شود).

حال اگر میخواهید بینهایت شوید و با سرعت غیر قابل تصوری رشد کنید، کافیست مقدار بینهایت از هرچیز و وضعیت ایده آل و خارق العاده از هرچیزی را در “همین لحظه” و در “هر لحظه”، در تمام وجود خود حس کنید و تصویرش را در ذهن خود ببینید. مثلا خود را ببینید در حالیکه اصلا عصبانی نمیشوید. خود را ببینید در حالیکه هزار برابر بیشتر از چیزی که به آن قانع بودید، پول دارید. در همین لحظه حس کنید که تحت هر شرایطی به تمام جهان عشق میورزید و عشق در وجود شما بینهایت است. همچنین حس کنید که عشق بینهایت را از تمام جهان دریافت میکنید. در یک کلام، همه چیز را در حد انتهایی و بینهایتش، در همین لحظه حس کنید. حتی حس کنید که به تمام زبانهای زنده جهان مسلط هستید و بینهایت مهارت دارید. و… .سپس، هر لحظه دقت کنید که دوباره به وضعیت قبل باز نگردید و هر لحظه، فقط بینهایت را در درون خود، حس و تجربه کنید.

 اگر این کار را انجام دهید، در زمانی کوتاه آنقدر متفاوت خواهید شد که داستان زندگی، برایتان خنده دار میشود !!! زیرا آنقدر عوض میشوید که حتی نسخه ی یک هفته پیش زندگی خود را نخواهید شناخت ! فقط باز هم باید تاکید کرد که اجرای همین اصل ساده از دست بسیاری از عموم بر نمی آید…زیرا حتی وقتی برای ده دقیقه میخواهند “بینهایت” را در همین لحظه حس کنند، به سرعت میگویند : “منکه الان فقط فلانقدر پول دارم و فقط یه هزاریه پاره پوره ته جیبمه ! ، چطور حس بینهایت را در همین لحظه داشته باشم !؟! این قدرت نامحدود هم مارو سرکار گذاشته ها !!!”، و باید گفت توان شما در تغییر بسیار سریع وضعیت فعلی، در این است که چقدر بتوانید بدون توجه به وضعیت فعلی(که فقط انعکاس وضعیت گذشته شماست)، در سطح انرژی بینهایت بمانید و به هیچ چیز دیگری هم توجه نکنید ! قول خواهم داد تعداد انگشت شماری بتوانند این را انجام دهند اما از همین الان باید بگویم خوش به حال همان ها ! چون به سرعت تغییرات عجیبی ایجاد خواهند کرد. باقی افراد سوال خواهند کرد :”روزی چند دقیقه این کار را کنم ؟!!؟!”، که این نشان میدهد آنها اصلا غرق و متمرکز در حس کردن “بینهایت” نیستند، و فقط در حال انجام سطحی آنچه گفته شده هستند که بدیهی است نتیجه ای هم نخواهد داشت…(فایل صوتی سابلیمینال فراوانی مطلق و بی قید و شرط)صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع