روزهای بسیار سخت در زندگی چه پیغامی برای شما دارند ؟


آیا تاکنون سختی غیر قابل متعارفی را در زندگی خود تجربه کرده اید ؟

منظور ما لحظات بسیار سختی است که به اوج نا امیدی رسیده و کاملا از نفس افتاده باشید.

اما این سختی ها چه پیغامی برای شما دارند ؟

سختی های زندگی، پیامی دلسوزانه از سوی جهان آفرینش به شما هستند

فردی در زندگی شما به یکباره فوت میکند،

رابطه عشقی شما به یکباره تمام میشود،

به یکباره به بیماری دچار میشوید،

پس از ماهها تلاش، به یکباره شکست میخورید…

همه این رویداد ها پیامی دلسوزانه از سوی جهان آفرینش، برای شما هستند. اما چه پیغامی ؟

پیام جهان حین سختی ها به شما

وقتی دچار سختی یا درد و رنج میشوید، علت آن این است که باورها و نگرش فعلی شما نسبت به موضوع یا موضوعاتی خاص، پایدار نبوده و مشکل دارد. به همین علت جهان آفرینش درحال گوشزد کردن این مساله به شماست تا در آینده و درصورت رخ دادن رویدادی مشابه، دوباره این درد را تجربه نکنید.

وقتی پس از مرگ یکی از عزیزان خود کاملا نسبت به دنیا مایوس میشوید، پیغام اصلی این حس و حال بد، این است که باور فعلی شما درباره حضور انسانها غلط است. جهان درحال فریاد زدن این موضوع به شماست که انسانها چه خوب و چه بد، تا ابد ماندنی نیستند و اگر این باور خود را کماکان حفظ کنید، در آینده باز هم درد و رنج را تجربه خواهید کرد.

چطور شخصیت خود را قویتر کنید ؟

کافیست هربار که حس بدی پیدا میکنید، دقیقا متوجه شوید که جهان درحال هشدار دادن درباره چه موضوعی به شماست. اگر باور و نگرش اشتباهی نسبت به این جهان دارید، آنرا اصلاح کرده و بدین ترتیب رفته رفته و با گذر زمان، استوارتر خواهید شد. اگر درباره موضوعات مختلف، باورهای صحیحی را در ذهن خود ایجاد کنید، در آینده درد کمتری را حین گذر از سختی های زندگی تجربه خواهید کرد. برخی از این باورهای مثبت :

  1. انسانها خوب یا بد، تا ابد در کنار شما نخواهند بود. پس باید مستقل باشید. هرگز آرامش درونی خود را به عوامل بیرونی وابسته نکنید، حتی اگر مطمئن هستید همیشه وجود خواهند داشت.
  2. بعضا ممکن است بسیاری چیزها مطابق میل شما پیش نروند. اما باید قوی باشید و تلاش کنید.
  3. همیشه و در هر شرایطی، راه موفقیت باز است، حتی اگر این راه بعضا باریک باشد. همیشه برای دوباره از نو شروع کردن فرصت هست. تاریک ترین لحظه شب، نزدیک ترین لحظه به طلوع خورشید نیز هست.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع