از درون با خود صحبت میکنید ؟ ریشه مشکلاتتان همین است

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 37 ثانیه

مدت زیادی است که در قدرت نامحدود، درباره هویت دروغین صحبت کرده، و مقالات و فایلهای صوتی و متنی متنوعی را نیز در این باره، منتشر نموده ایم. در این مقاله عمیق تر به موضوع صحبت درونی با خود، و ارتباط آن با زنده بودن شیطان درونی یا همان ego(هویت دروغین) خواهیم پرداخت.

از درون با خود حرف میزنید؟! پس شیطان درونی شما هنوز زنده است !

بارها و به شکلهای مختلف تاکید کرده ایم که همه بلاها(تاکید میشود، همه!) و مصیبتهایی که سر شما و زندگیتان می آید، توسط “من” شما یا همان هویت دروغین بر سرتان نازل میشود. و فکر نکنید هویت دروغین یک تکه از وجود شماست ! بلکه دقیقا “خود شما” و تصوری که از خود دارید است که همان ego یا شیطان حقیقی است ! در این مقاله، بر اساس شناختی عمیق از ساختار عملکردی این هویت دروغین، نکته ای به شما آموزش داده میشود که اگر آنرا عمیقا متوجه شوید، به عمر شیطان درونی پایان داده(به این سادگی ها هم نیست زیرا بینهایت فریبکار است!) یا اینکه عملکردهای منفی آنرا کاملا مختل خواهید ساخت.

این نکته، در یک جمله خلاصه میشود. اگر میخواهید بدانید هنوز تحت سلطه شیطان حقیقی هستید یا خیر، کافی است دقت کنید که آیا از درون با خود حرف میزنید یا نه ! توجه کنید که چه بسا خیلی اوقات شما مجبور شوید مثلا برای حل یک سوال ریاضی یا…، از درون با خود صحبت کنید. پس لزوما مشکل این صحبت کردن نیست(هرچند بهتر است حتی به جای این صحبت ها، از شهود، تصویر های ذهنی و احساسات استفاده شود و بطور کلی صحبت درونی توصیه نمیشود). اما به هر حال و درواقع، و به شکل عمیق تر باید گفت، آیا وقتی از درون با خود حرف میزنید، تصور دارید که شما همان “صدای درونی” هستید و آیا با آن هویت گرفته اید و خود را همان صدا میدانید !؟ جالب و بدیهی است که اکثریت کسانی که این متن را میخوانند، حتی کسانی که چه بسا سالها روی رشد خود کار کرده باشند، دقیقا همینطور هستند و با همان صدا هویت گرفته اند. و این یعنی اکثریت مردمی که به این جهان می آیند و میروند، دقیقا در اسارت شیطان درونی(شیطان حقیقی) گیر می افتند و به همین علت هرگز به حقیقت این جهان نمیرسند و زندگی تمام عیاری را تجربه نمیکنند و دائم در زندگی خود، در اسارت رنجها باقی میمانند.

اگر از درون صدای حرف زننده را پایان دهید و دائما تصور نکنید که شما همان صدا هستید و با خود حرف نزنید، شما حقیقت را تجربه خواهید کرد و زندگیتان را به عمیق ترین شکل ممکن تغییر خواهید داد(در همه ابعاد). البته ساده نباشید ! فکر نکنید انجام  این کار، بسیار ساده است ! بلکه جنگی حقیقی پیش رو دارید زیرا یک عمر است که شما دقیقا با همان صدا هویت گرفته اید و فقط طی کردن منظم مسیر خودشناسی و مطالعه، مدیتیشن و تمرین سکوتهای طولانی و هویت گرفتن با “هیچ یا همان سکوت” است که شما را نهایتا به حقیقت میرساند. متاسفانه تا از کلماتی مانند هیچ استفاده میشود، عده ای به سرعت با علم و مطالعات ناقص خود و با همین صدای شیطانی درونی، متصور میشوند که مثلا ما در حال دعوت شما به پوچ گرایی یا مکاتب مشابه هستیم و این اوج کژ فهمی از مطالب است. زیرا هرگونه هویت گرفتن با هیچ یا هر مکتب یا ایدئولوژی دیگر، مجددا جایی در مسیر حقیقت ندارد و فقط یک انحراف دیگر خواهد بود.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%