آیا چیزهایی که در قدرت نامحدود میگوییم، واقعا عملی شده اند یا فقط یک سری تئوری عملی نشده به شما گفته میشود !؟

زمان لازم برای مطالعه : 2 دقیقه و 6 ثانیه

آیا مطالبی که در تمام این سالها، کلمه به کلمه در سایت نگارش و یا بصورت صوتی ضبط شده اند، همه توسط نویسنده و در زندگی خودش، به عمل و نتیجه واضح تبدیل شده اند ؟ یا  فقط شنونده یک سری تئوریها و ایده های ذهنی غیر عملی بوده اید !؟

آیا مطالب سایت واقعا عملی شده اند !؟

سالهاست که در قدرت نامحدود، بصورت میانگین، تقریبا هر روز مطلب یا فایل صوتی جدیدی برای استفاده همه عموم عرضه میشود. در حال حاضر شمار مطالب و فایلهای صوتی و محصولات سایت به بیش از هزار مورد رسیده اند. سوال عالی که اکنون میتواند توسط خود ما مطرح شود این است که آیا واقعا مطالب سایت نتیجه عملی داده اند و یا یک نفر، با فنجان قهوه ای به دست، نشسته و هرچه به ذهنش میرسد را برای شما نگارش میکند !؟ در این مقاله پاسخی صادقانه را درباره این پرسش خواهید شنید.

حقیقت این است که تمامی مطالبی که تا به این لحظه در تمام وبسایت به نگارش در آمده یا بصورت صوتی ضبط شده اند، در حال حاضر به سطحی از حقیقت و کیفیت عملی(برای زندگی شخص نویسنده) رسیده اند که در حال حاضر حتی هیچ تلاشی وجود ندارد که به شما اثبات شود این مطالب چقدر منحصر به فرد هستند.  هیچ تلاشی وجود ندارد که کسی محصولی از سایت بخرد یا کسی قانع شود که به خدا به پیر به پیغمبر هیچ کجای جهان و در هیچ کجای تاریخ هرگز چنین مطالبی منتشر نشده. و علت به زبان آوردن این جمله این است که این مطالب از جیب من به عنوان یک انسان در نمی آیند و نمیتوانند در بیایند ! هیچ انسانی تا زمانی که به شکل یک “من” و هویت دروغین بماند، غیر ممکن است چیز بیشتری از حقایق بفهمد. در واقع همه این مطالب خصوصا مطالب پیشرفته نهایی، از منبع پاک و خالص منشا هستی می آیند که تن و بدن نگارنده را نیز به شعف و شادی در آورده است. صراحتا، لال شود نگارنده ای که چیزی را برای شما مطرح کند ولی خودش از قبل به تجربه مستقیم آنها نرسیده باشد(و حتی لال شود اگر حین نگارش مطلب خودش در همان لحظه، در آن تجربه و سطح هوشیاری نباشد !). اگر درمورد آرامش حرف زده میشود، یا حتی اگر درمورد خدا حرف زده میشود، اگر درباره ثروت یا تجارت یا رابطه عشقی یا ارتباطات یا هر موضوع دیگر حرف زده میشود، همه اینها چیزهایی هستند که به حقیقتی کاملا عملی شده در زندگی نگارنده تبدیل شده اند. رسیدن به تجربه مستقیم حقیقتی که هر لحظه و هر ثانیه شوکه کننده و غیر قابل باور است(نه یک سری افکار و ایده ها و…) !

البته لازم به یاد آوری است که کاملا رایج است که در ذهن خیلی از افراد که در ابتدای مسیر رشد هستند، انواع اقسام مقاومت ها و باورهای محدود کننده وجود دارد که مانع از این میشود که خود و زندگی خود را تغییر دهند(و از کسی چیزی یاد بگیرند) و به همین علت هم زندگی اکثریت مردم هرگز تغییری نمیکند. مثلا هنوز خیلیها در سطوح ابتدایی رشد، وجود دارند که به محض دیدن یک سایت یا یک استاد یک کتاب درباره موفقیت، به سرعت میگویند : “اینها که همه کلاهبرداری هستن ! اینا فقط دنبال پول خودشون هستن (ببین محصول هم برای فروش گذاشته دیدی گفتم دنبال پوله ؟!)، خود استاداشونم تو زندگیشون همیشه مشکل دارن و همش الکیه !”. بله هنوز هم خیلیها با جملاتی به همین سادگی از ورود خود و زندگی خود به مسیر رشد و موفقیت و خودشناسی جلوگیری میکنند. و اساسا همانطور که در مقالات هم صحبت شد، کار هویت دروغین یا (ego) یا همین من شما(شیطان واقعی)، همین است ! هر بهانه ای می آورد که شما را در همین جایی که هستید متوقف کند ! با دشمن قسم خورده و بسیار حیله گری به نام “خودتان” طرف هستید که عامل تمام مشکلات شما نیز خودش است ! حتی خیلیها مثلا یکی دو مقاله را نیز از سایت و بصورت سر سری و بی دقت میخوانند و بعد میگویند دیدی جواب نداد !؟ و اینها همان کسانی هستند که مثلا حتی سر کلاسهای پیشرفته و تخصصی دانشگاهی خود نیز از همین بی دقتی رنج برده اند و اصلا حین یادگیری یک مطلب سخت و سنگین دقت کافی را ندارند. با این وجود، زیاد هستند افرادیکه در همه این سالها همراه قدرت نامحدود بوده اند و مطالب را در زندگی خود پیاده کرده اند و هر روز در اوج شادی و قدردانی پیام ارسال میکنند که باعث خوشحالی ما نیز میشود.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%