سطح استرس فعلی خود را تشخیص دهید


آیا اکنون استرس دارید ؟ اگر پاسخ شما به هر دلیلی مثبت است، این استرس در چه حدی است ؟ آیا این استرس در حد انتقال به بیمارستان است و یا فقط یک استرس جزیی دارید ؟

در این پست قصد داریم یک تست بسیار جالب و به شدت اسرار آمیز را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آن میتوانید در زمانی کمتر از 2 ثانیه، سطح استرس خود را تشخیص داده و بدون نیاز به رفتن پیش دکتر، بصورت تخمینی و مناسبی از آن مطلع شوید.

عکسهایی که میبینید، متعلق به یک روانشناس خلاق ژاپنی با نام Akiyoshi Kitaoka است که با استفاده از آنها میتوانید سطح استرس خود را متوجه شوید. اگر در حال حاضر به این عکسها نگاه میکنید و آنها ثابت و بدون حرکت هستند، این مورد نشان دهنده این است که شما در وضعیت بسیار عالی و ریلکس به سر میبرید و آرام هستید. اگر حرکت جزیی در این عکسها میبینید، اندکی استرس دارید. و اگر سرعت حرکت این عکسها برای شما بسیار بسیار بالاست، شما در این لحظه، استرس فوق العاده بالایی دارید و باید فکری برای آن بکنید.

نکته جالب اینجاست که اگر به افکار تنش زا بیشتر و بیشتر فکر کنید، سرعت چرخش بیشتری را حس خواهید کرد و اگر نفس عمیقی بکشید و به نکات مثبت زندگی خود فکر کنید، مجددا عکس مربوطه ساکن بنظر خواهد رسید و این، قدرت ذهن شما را نشان میدهد.

a1 a2 a3 a4 a5 a6 a7

 

چقدر استرس داشتید ؟ آیا حرکت عکسها برای شما آهسته بود یا سریع ؟ نظر دهید.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع