1. قانون “صد در صد !” چیست ؟ چرا آنقدر خوش شانس هستید که این مقاله را بخوانید ؟


در این مقاله به معرفی قانونی خواهیم پرداخت که تمام زندگی شما را متحول خواهد کرد. این قانون چیزی شبیه معجزه است که دانستن آن، نه تنها دلیل همه ناکامی ها یا موفقیت های شما را روشن خواهد کرد، بلکه به شما کمک میکند که از همین لحظه، بهترین تصمیم ها را برای زندگی خود بگیرید و کیفیت زندگی خود را بالا ببرید.

بله، شاید حس کنید قدرت نامحدود، درباره این مقاله خود قصد دارد اغراق کند، اما به زودی و با مطالعه این مقاله، و بخصوص پس از به کار بردن آن، به یکباره گویی پنجره ایی شکوهمند به سوی شما باز خواهد شد که همه زندگی شما را متحول میکند. گویی درک شما از این جهان، درک شما از هر آنچه تاکنون قصد انجامش را داشته اید و نشده است، رابطه عشقی که سعی در جدایی از آن دارید و نشده است و بسیاری موارد دیگر، با خواندن همین مقاله، به یکباره تماما حل میشود. و این مساله بسیار ارزشمند و صد البته عجیب است !

نام قانونی که قرار است همه این تحولات را در زندگی شما ایجاد کند، قانون صد در صد است که در حال حاضر برای اولین بار، آنقدر خوش شانس بوده اید که توسط قدرت نامحدود این قانون را بشنوید و متوجه شوید تا همین اکنون، چطور تمام زندگی شما با این قانون کنترل شده است.

بیشتر بخوانید قانون “صد در صد !” چیست ؟ چرا آنقدر خوش شانس هستید که این مقاله را بخوانید ؟

2. یقین ، مهمترین عامل در رسیدن به موفقیت !بین %100 و %99 ، فاصله بسیار است !


در این مقاله قصد داریم درباره اهمیت یقین با شما صحبت کنیم . یقین،یکی از بالاترین و بهترین صفاتی است که برای رسیدن به موفقیت به آن نیاز دارید . بهتر بگوییم : تنها چیزی که برای رسیدن به اهداف خود نیاز دارید،این است که به رسیدن به آن ، یقین داشته باشید ! نرسیدنهایمان ،همه بخاطر شک و تردید هاست ! شاید از نظر ریاضی، بین 99 درصد و 100 درصد،تفاوت زیادی وجود نداشته باشد.اما از نظر روانشناسی ، در مسیر رسیدن به هدف،بین 99 درصد و 100 درصد،بسیار بسیار فاصله وجود دارد !!!!!! در ادامه مقاله با ما همراه باشید !

بیشتر بخوانید یقین ، مهمترین عامل در رسیدن به موفقیت !بین %100 و %99 ، فاصله بسیار است !

صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی