اهمیت بسیار بالای حضور کامل در لحظه، حین رابطه جنسی

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 57 ثانیه

در سطح جامعه مشکلات زیادی در زمینه رابطه جنسی و یا ارتباط با جنس مخالف شنیده میشود که مشکلات زیادی را در زندگی افراد ایجاد کرده است. این مقاله همین مساله را تحت پوشش قرار میدهد و به سبک همیشگی قدرت نامحدود، این مشکل را از ریشه، ضربه میکند!

منشا مشکلات جنسی در روابط کجاست ؟

از دیدگاه قدرت نامحدود، مشکلات جنسی هرگز موضوعی نیستند که بصورت مجزا نیاز به حل  یا حتی نیاز به آموزش داشته باشند ! بلکه آنها بازتاب بخشهای عمیق تر و رشد نیافته از درون دو فرد هستند که حین رابطه جنسی، از اعماق ناخودآگاه هرکدام از اشخاص، به سطح می آیند و در نتیجه به خوبی و وضوح دیده میشوند. این بدین معناست که وقتی دو فرد به شکل مجزا رشد یافته باشند، حین رابطه جنسی نیز غیر ممکن است که به مشکل بر بخورند !

بصورت خلاصه، تمام مشکلاتی که حین رابطه جنسی ایجاد میشود فقط به یک ریشه باز میگردند. و آن “عدم حضور کامل یک یا هردوی افراد، در لحظه” است. همین…تمام. با فهم عمیق این نکته، میتوانید باقی مقاله را نیز نخوانید !

در حقیقت اگر حضور کامل در لحظه وجود داشته باشد، رابطه جنسی یا حتی تعامل عادی با جنس مخالف، نیاز به هیچ آموزش یا حتی تکنیکی ندارد زیرا بصورت پیشفرض و توسط طبیعت، این آموزشها در وجود هر فردی نهادینه شده است تا حیات به بهترین شکل خود، ادامه یابد. مشکلاتی که در روابط تجربه میشود، ریشه در عدم حضور کامل افراد در لحظه دارد. زیرا همین عدم حضور، باعث میشود نتوانید آنطور که در اعماق ذات خود و بصورت غریزی بلد هستید، حین رابطه جنسی نیز حاضر شوید.

اما مثالهایی درباره عدم حضور در لحظه حین رابطه جنسی که باعث همه مشکلات در جامعه است :

” عده ای حین رابطه جنسی، مدام به این فکر می کنند که به اندازه کافی جذاب نیستند یا بخشی از بدن آنها، خیلی جذاب نیست( و همین فکر کردن، باعث عدم حضور آنها در لحظه میشود). عده ای حتی حین رابطه عادی با جنس مخالف و صد البته حین رابطه جنسی، در تخیلات و تصورات ذهنی دیگر خود غرق هستند(و اصلا توجهی به لحظه فعلی ندارند). برخیها رابطه جنسی در زندگی خود را تبدیل به رفتاری عادتگونه کرده اند که حین آن، اصلا در لحظه حضور ندارند و همه چیز را هوشیارانه حس نمیکنند. گروهی دیگر، بر اساس باورهایی که دارند، حتی حین رابطه جنسی با همسر خود غرق در حس گناه هستند(زیرا رابطه جنسی در ذهن آنها، با حس گناه ارتباط یافته است). برخیها حین رابطه جنسی مغرور هستند و در تمام مدت رابطه جنسی به این فکر میکنند که مبادا مثلا کاری انجام شود که به غرور و شخصیت شان بر بخورد !! برخیها حین رابطه جنسی مثلا رفتار خاصی میخواهند اما قدرت درخواست آنرا ندارند و بدین ترتیب تا انتهای رابطه، در حسرتهای ذهنی خود غرق میشوند و در نتیجه دوباره در لحظه حاضر نیستند ! برخی دیگر در طول رابطه جنسی، مدام به دنبال لذتهای بیشتر و متنوع تر هستند که همین افکار نیز حضور آنها در لحظه را کاهش میدهد. و هزاران مثال دیگر…

همانطور که میبینید، تمام مشکلات جنسی، و حتی مشکلاتی عادی که در رابطه ایجاد میشود، با حضور کامل در لحظه، به سادگی حل میشود. “ناظر و حاضر بودن”، حتی حین رابطه جنسی نیز میتواند(و در اصل، “باید”) ادامه یابد، که این نشان میدهد با ادامه مدیتیشن و ناظر بودن حین رابطه جنسی، رابطه خود را به شکل غیر قابل تصوری رشد خواهید داد. اگر شما حین رابطه، کاملا در لحظه حاضر باشید، هر لحظه، تمام راهنمایی های لازم را درمورد اینکه باید چه کنید و چه رفتاری نشان دهید، برای شما خواهد داشت. کافیست حین رابطه جنسی، با همه وجود خود در لحظه حاضر شوید و بدون “فکر” در لحظه حضور یابید. دقت کنید که وقتی میگویم درلحظه حاضر باشید، یعنی احساسات خوب درونی، حس عشق و حتی مولکولهای هوا را نیز حس کنید ! یک حضور کامل و تمام عیار. بدین ترتیب خواهید دید هیچ مشکلی در رابطه جنسی خود نیز نخواهید داشت زیرا همانطور که گفته شد، مشکلات حین رابطه جنسی، ریشه در بخش عمیق تری به نام “کم بودن هوشیاری” در وجود افراد دارد.(مقاله اختصاصی کاملترین مرجع جذابیت در برابر جنس مخالف مخصوص آقایان)صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع