مفهوم ناکارآمد زمان، گذشته و آینده را برای همیشه رها کنید، تا به تولید نتایج نامطلوب در زندگی خود پایان دهید و نتایجی بسیار متفاوت از لحظات قبلی را در زندگیتان خلق کنید !

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 40 ثانیه

افراد بسیاری تمام عمر خود را درحال افسوس خوردن در خصوص کارهای کرده یا نکرده، سرزنش کردن و یا نبخشیدن خود و دیگران به خاطر آنچه که آن را اشتباهات یا شکست ها می نامند، هستند و به صورت پیاپی با شکست و بن بست های بیشتری نیز در مسیر زندگی، کار یا روابطشان مواجه می شوند. در حقیقت افراد قصه ای را از گذشته ساخته و تا پایان عمر به آن قصه میچسبند و همین، مانع اصلی جهش های بزرگ در زندگیشان میشود.

هم اکنون ساعت های مچی خود را دور بیندازید!

همانطور که قبلا گفته شده، حقیقتی شوکه کننده(اما کاملا منطبق بر علومی مانند فیزیک کوانتوم)، که باید به آن آگاه شوید این است که “زمان” اصلا وجود ندارد. هستی همواره فقط و فقط و فقط در لحظه حال است و در حقیقت، گذشته و آینده اصلا و اصلا و اصلا وجود ندارد ! شما در حال حرکت از گذشته به آینده نیستید ! بلکه گویی هر لحظه جهان خاموش میشود و دوباره در جهانی جدید متولد میشوید که این جهان جدید، آرایشی جدید از انرژی است که هیچ ارتباطی به جهان قبلی ندارد و فقط با فرکانس درونیتان، آنرا رقم میزنید و حتی هر لحظه، میتواند کاملا متفاوت با لحظه پیش باشد. در این میان، تنها چیزی که شما را از پیمودن درست این مسیر و ایجاد تحولات بزرگ، دور می کند، باور به مقوله زمان و این باور رایج است که هر کاری “نتیجه” کارهای “قبلی” است، حال آنکه هم اساس آفرینش این جهان، و هم رویدادهای زندگی شما، هر لحظه بصورت کاملا مجزا و مستقلی نسبت به لحظات قبل پیش میرود و شما عملا هر لحظه، انگار از صفر در جهانی جدید خلق میشوید. و فقط حافظه شما و قصه ای که درباره زندگیتان در سر دارید میتواند باعث شود که نتوانید نتایج و رویداد هایی بسیار متفاوت از لحظات قبل را خلق کنید !

آنچه که باید به آن دقت کنید این است که من دروغین یا Ego(همین صدایی که در ذهن شماست و اشتباها تصور دارید که شما همان هستید)، همواره در حال ساخت داستان هایی در ذهن شماست(با خاطرات بدی که از گذشته داشته اید) و اگر شما برای ارتقای سطح هوشیاری خود تلاش نکنید همواره این داستان ها به صورت واقعیت مطلق در ذهنتان برای شما تفسیر می شود و به همین علت است که وقتی شکستی خورده اید، دفعات بعدی و در تلاش مجدد برای به ثمر رساندن همان هدف، همواره افکاری به صورت سرزنش و سرخوردگی در ذهنتان وجود دارد که این نگاه غالب را در شما ایجاد می کند که شما هیچگاه موفق به انجام آن نخواهید شد و در این چرخه بی پایان شما دائما بیشتر و بیشتر در معرض ناکامی ها قرار خواهید گرفت زیرا حس گناه، بی ارزش بودن، کمبود و شکست، همواره فقط و فقط خرابی بیشتر را نیز مجددا برایتان به ارمغان می آورد و بس.

رهایی از باور مخرب و کاملا تخیلی وجود زمان(که حتی از نظر علمی نیز مردود است)، و آزادی از مفاهیمی چون گذشته و آینده که فقط در صورت تمرین مدیتیشن و حضور مطلق در لحظه حاصل میشود، این قدرت را به شما میدهد که در هر لحظه، با انتخاب آگاهانه افکار و احساسات و فرکانس وجودیتان، فارغ از اینکه قبلا در گذشته تان چه کرده اید یا چگونه بوده اید، نتایجی فوق العاده متفاوت و بینظیر را نسبت به لحظات قبلتر خلق کنید. و این، هدیه رهایی از مفاهیم ساختگی و دروغینی چون وجود زمان و شروع آزادی شما از قصه های دروغینی است که یک عمر است متعصبانه به آنها چسبیده اید و فقط رشد بسیار سریع در زندگیتان را کند کرده اند.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%