پیش بینی و نگاهی سخت گیرانه تر و عمیق تر به سرنوشت نهایی یک ازدواج

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 46 ثانیه

خیلی ها دوست دارند حداقل به عنوان یک پیش بینی هم که شده، از سرنوشت احتمالی خود، پس از ازدواج با فرد مورد نظرشان آگاه شوند و بدانند سرنوشت رابطه عشقی فعلیشان، پس از ازدواج چگونه خواهد شد. این مقاله نگاهی به این موضوع خواهد داشت و پاسخ شما را خواهد داد.

سرنوشت یک زوج پس از ازدواج

تغییر همواره ممکن است و آینده چیزی نیست که از پیش تعیین شده باشد. در نتیجه دو نفر میتوانند در  لحظات مختلفی، عمیقا تصمیم به تغییر بگیرند و به مشکلات و اشتباهات درونی خود آگاه شوند و پس از قانع شدن عمیق با دلایل و احساسات عمیق نسبت به یک حرف، ایده یا یک تغییر مسیر خاص، سرنوشت خود و رابطه عشقی خود را تغییر دهند. با این وجود، آنچه این مقاله در مورد آن حرف میزند، نگاهی عمیق تر و یک پیش بینی بسیار محتمل از آینده رابطه عشقی فعلی شماست که قطعا برای شما بسیار ارزنده خواهد بود و فهم عمیقی را به شما خواهد داد.

قانونی نسبتا استوار در رابطه عشقی وجود دارد و آن اینکه چیزی که یکبار تکرار شود یا یک مرتبه رخ داده باشد، میتواند دوباره یا چندباره تکرار شود(حتی هر بار با شدت بیشتر!) و این قانون ساده، میتواند حرفهای عمیقی را برای گفتن به شما داشته باشد.  همین اکنون عمیقا به رابطه عشقی خود تا به همین لحظه دقت کنید. و خوب دقت کنید چطور بارها تصمیم گرفته اید که فلان موضوع خاص در رفتار خود یا فرد مقابل را تغییر دهید اما مجددا همان موضوع به شکل دیگری رخ داده و اشتباه خود را تکرار کرده اید(یا طرف مقابل مجددا کار خاصی را انجام داده است). وقتی دو نفر یکدیگر را دوست دارند، ذاتا و در تمام رابطه، دائما سعی میکنند توجیه هایی برای مشکلات موجود در رابطه بیاورند و از آنها چشم پوشی کنند تا رابطه به هر قیمتی ادامه پیدا کند، اما حقیقت این است که اگر قصد ازدواج با فرد خاصی را دارید، و میخواهید تا حد زیادی مطمئن شوید که در حال گرفتن تصمیم مناسبی هستید، باید بیشتر به جزییات دقت کنید.

مثلا اگر در رابطه عشقی فعلی خود، تعصب یا غیرتی شدنهای بیجا و بیمورد را شاهد بوده اید، یا اگر از طرف مقابل، رفتارها یا رگه هایی از عدم تعهد را دیده اید(حتی به شکل گفتاری یا به شکل رویدادی در گذشته یا…)، اگر در رفتار فرد مقابل با اعضای خانواده اش یا اطرافیان یا حتی دوستان، رفتارهای خاصی را شاهد بوده اید، اگر طرف مقابل ایدئولوژیها یا باورهای خاصی را متعصبانه یدک میکشد و در برخی مواقع به خوبی تعصب خود نسبت به آن باور یا نگرش را به نمایش گذاشته است، و بصورت کلی، اگر هر نوع چیز ناخوشایند خاصی را در رفتار طرف مقابل میبینید، حقیقت این است که این یک هشدار جدی است و معنایش این است که در حال حاضر مشکل درباره آن موضوع وجود دارد و پس از ازدواج و در آینده نیز، چندین برابر بیشتر، با همان مشکل، دست و پنجه نرم خواهید کرد. کسی که تعهد ندارد یا نگرشهای آزادی بی قید و شرط در عمق وجودش یا حتی در نگاه های درون اعضای خانواده اش وجود دارد، لزوما به یکباره تغییر جهت نخواهد داد. بلکه مجددا همان رفتارها یا باورها را درصورتیکه شرایط طور خاصی شود یا مثلا سختی ها زیاد شود یا…بروز خواهد داد تا در اولین فرصت به نقطه تعادل ذهنی و روانی و باورهای قبلی خودش باز گردد. اگر مشکلاتی را در رابطه عشقی خود شاهد بوده اید، میتوانید مطمئن باشید که در آینده نیز این بخشها، نقاط آسیپ پذیر رابطه شما خواهند بود بنابر این یا ترمیم آنها را آغاز کنید یا اگر به هر حال دیدید چنین چیزی ممکن نیست، پایان رابطه بهترین تصمیم ممکن است که جلوی فاجعه های بزرگتر در آینده را خواهد گرفت.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%