چرا احساس خستگی میکنم ؟ چرا انرژی ندارم و همیشه خسته هستم ؟


یکی از سوالات رایجی که به قدرت نامحدود ارسال میشود، احساس خستگی و نداشتن انرژی برای کارهای روزمره است.

آیا حس میکنید به سرعت خسته میشوید ؟

آیا حتی وقتی که استراحت کاملی داشته اید، کماکان انرژی ندارید ؟

علت این مساله چیست ؟

خستگی و علل آن

اگر به جستجوی علل پزشکی خستگی بپردازید، با لیست بلند بالایی روبرو خواهید شد. در حقیقت بیماری های مختلفی، از یک سرماخوردگی ساده گرفته تا موارد بسیار حاد، باعث ایجاد خستگی در وجود شما خواهند شد. اما با این وجود، هیچ بیماری، علت اصلی خستگی نیست. اگر انسانهای موفق را دیده باشید، حتی در حاد ترین بیماریها، تا ثانیه آخر عمر خود را در تلاش هستند.

بله، هرچند که بعضا یک بیماری، حتی میتواند انسان را از پا درآورد، اما علت اصلی هر نوع خستگی، مستقیما از سوی ضمیر ناخودآگاه شماست و به ذهن شما برمیگردد.

ضمیرناخودآگاه چرا باید شما را خسته کند ؟!

علل متعددی وجود دارد. در مقالات دیگری گفتیم که ضمیر ناخودآگاه شما، دقیقا مانند یک فرد مستقل، در درون شما و مسئول تولید احساسات مختلفی که تجربه میکنید است.

مثلا اگر ضمیر ناخودآگاه شما، امیدش به شما را قطع کند، و مطمئن شود که با تلاشهای فعلی، به اهداف خود هرگز نخواهید رسید، در اینصورت با تولید حس خستگی شما را کمک خواهد کرد. ممکن است بگویید این چه نوع کمکی است !؟ کمک ضمیر ناخودآگاه به شما اینگونه است که با تولید خستگی، بهانه ای را برای تلاش نکردن برای شما به وجود میاورد تا درصورت موفق نشدن، بهانه ای داشته باشید و اعتماد بنفس خود را از دست ندهید.

عوامل بسیار زیاد دیگری نیز میتوانند باعث تولید خستگی در وجود شما، توسط ضمیر ناخودآگاهتان شوند. افسردگی، نیازهای تامین نشده یا سرکوب شده، وجود مشکلات بزرگی که یقین پیدا کرده اید تا ابد حل نخواهند شد و تلاشی برای رفع آنها نکرده اید(یا تلاشهایتان بی فایده بوده است) و… همه و همه میتوانند علت خستگی  حال حاضر شما باشند.

در حقیقت اگر واقعا ضمیرناخودآگاهتان را برای رسیدن به هدف مشخصی متقاعد کرده باشید، هیچ چیزی، از جمله بیخوابی، بیماری یا… باعث خستگی شما نخواهد شد. این مساله را میتوانید در افراد موفق به خوبی مشاهده کنید. زیرا چنین افرادی، در حالت بیماری، بیخوابی و…. تماما در تلاش هستند ! زیرا ضمیر ناخودآگاه خود را کاملا قانع کرده اند.

راه حل چیست ؟

باید با ضمیر ناخودآگاه خود مذاکره کنید ! در مقاله ” به شگفتی احساسات خود پی ببرید، آیا با هنر شگفت انگیز انتخاب دلخواه و تغییر احساسات خود آشنا هستید ؟ ” مطرح کردیم که چطور میتوانید احساسات خود را، توسط مذاکره با ضمیر ناخودآگاهتان به سرعت تغییر دهید.

همه کاری که برای پایان خستگی خود باید انجام دهید، انجام مذاکره ای دقیق با ضمیر ناخودآگاهتان است. دقت کنید که مذاکره شما، باید به سبک مشخصی باشد.

شما باید ابتدا علت اصلی خستگی(که یک مقاومت ناخودآگاه است) را با کمی فکر یافته، و سپس راه حلی به ضمیرناخودآگاه خود پیشنهاد دهید که ابهام های ضمیر ناخودآگاهتان را به یقین صد در صد تبدیل کند. مثلا اگر ضمیر ناخودآگاه شما، از نقشه ای که برای موفقیت خود کشیده اید مطمئن نیست، کافیست استراتژی دیگری را پیشنهاد دهید که همه ابهامات ضمیر ناخودآگاه شما را به یقین صد درصد تبدیل میکند. به سرعت خواهید دید که گویی انرژی شما بازگشته است.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع