مدیتیشن در تاریکی مطلق، رابطه خود با حقیقت درونتان را محک بزنید


رابطه تان با تاریکی چطور است !؟!

وقتی جهان بیرون، از نگاه شما مخفی شود و در سکوت مطلق درونی حاکم شوید، حقیقت درون خود را خواهید یافت

این روزها مردم رابطه خوبی با تاریکی ندارند و مثلا اگر در جای تاریکی باشند، به سرعت چراغی روشن میکنند. اما شاید تاکنون به این فکر نکرده باشند که همین تاریکی، میتواند چیزهایی را به آنها نشان دهد که در روشنایی، هرگز نخواهند دید.

همین اکنون به اتاق تاریکی بروید و برای چند لحظه چشمان خود را ببندید. و خوب دقت کنید که به محض بستن چشمهایتان، ذهنتان چند نوع موجود وحشتناک را در اطرافتان خلق میکند و چطور وحشت در وجودتان حاکم میشود ! خوب دقت کنید که چطور کوچکترین صداها، باعث وحشت هویت دروغینی میشوند که به آن عادت کرده اید و خوب توجه کنید که آرامش این هویت دروغین، چطور به یک چراغ بند است ! البته شاید هم با تاریکی رابطه خوبی داشته باشید که در اینصورت، میتوانید با حضور و مدیتیشن بیشتر در تاریکی، و حاکم کردن سکوت مطلق بر ذهنتان، چیزهای عمیق تری را بفهمید.

تمرین مدیتیشن در تاریکی، تمرینی است که به شما کمک میکند چیزهایی را که به اشتباه، جز هویت خود میدانستید را شناسایی کرده و شاهد تخریب و منهدم شدن تک تک آنها در برابر قدرت تاریکی شوید، و سپس با هویت و من حقیقی خود، ارتباط برقرار کنید. وضعیت پایه و حقیقی شما، همان بخشی است که در تاریکی هم در اوج آرامش است. و هر آنچه که به محض ورود به تاریکی، دچار وحشت میشود، دقیقا همان بخشهایی است که ذاتا جز شما نیست اما به اشتباه، آنها را جز خود دانسته اید(فقط یک حباب دروغین است که از ترکیدن میترسد). وقتی هر آنچه که در جهان بیرون هست، به واسطه نبود نور از چشمانتان مخفی شود و خود نیز با رها کردن افکار و تصاویر ذهنی اضافی، خلا و سکوت ذهنی مطلق را درون خود حاکم کنید، بخشی را خواهید یافت که تحت هر شرایطی در آرامش مطلق قرار دارد. و آنجا دقیقا همان جایی است که هر آنچه میخواهید همانجا پیدا میشود ! فقط کافی است کمی با آن بخش انس بگیرید. زیرا شما در اصل همانید ! نه آنچه که در حال حاضر “فکر میکنید” هستید. (فایل صوتی سابلیمینال و خودهیپنوتیزم آرامش مطلق و بی قید و شرط)صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع