خوابهای شما وسیله ای عالی برای عیب یابی مشکلات درونی ضمیر ناخودآگاهتان هستند


عده زیادی از جامعه ما شامل افرادی میشود که به شکل خرافات گونه(و نه به شکل علمی و مانند یک محقق)، دائما در تلاش برای تعبیر خوابها هستند. خیلیها شب میخوابند و صبح بیدار میشوند و سپس بزرگترین تصمیمات و قضاوتهای خود نسبت به دیگران و جهان بیرون را، بر اساس خواب هر شب خود میگیرند و به شدت در تلاش برای تعبیر خوابهایشان هستند، بدون اینکه چیزی از خواب یا نحوه تعبیر آن بدانند. در این مقاله نکته مهمی به شما درباره خوابها تذکر داده میشود که به رشد درونی بیشتر و سریعتر شما کمک زیادی خواهد کرد.

خوابها وسیله ای برای عیب یابی درونی شما هستند

مردم معمولا علاقمند به بخش اسرار آمیز خوابها هستند ! موضوعاتی مانند تعبیر خواب و خبردهی خوابها از آینده و موضوعات اینچنینی، بیشتر حجم دغدغه عموم نسبت به خواب را تشکیل میدهد. هرچند ورود به این بخشها هم بسیار زیبا و عالی است و قبلا در مقالات مختلفی درباره آنها حرف زده شده، اما حقیقت این است که متاسفانه اکثریت افرادی که به شدت به دنبال تعبیر خواب هستند، اطلاعات و دانش کافی را نداشته و فقط سعی در تعبیر کورکورانه خوابهای خود، بر اساس شنیده های خود را دارند. بدیهی است اینکه فقط شنیده ها یا کتابهایی برای تعبیر خوابهای خود داشته باشید، و بر اساس آن کل تعبیرها را انجام دهید، کاملا بی فایده و احمقانه است و در اصل شما باید با شناخت بیشتر خود و مطالعات بیشتر، خودتان بتوانید به حقیقت این علم دست یابید.

اما آنچه در این مقاله روی آن تاکید میشود، این موضوع است که خوابهای شما در هر شب، انعکاس و معیاری برای عیب یابی شما در طی روز قبل هستند. هر خوابی که میبینید، و احساساتی که در خواب مربوطه دارید، دقیقا به شکل نمادین، و به شکل لخت و بی پروا و بدون سانسور، به شما نشان میدهد که در طی روز قبل، چه احساسات و وضعیت درونی را داشته اید، چه دغدغه هایی را داشته اید و چه مشکلاتی را در درون خود حمل یا سرکوب کرده اید. رسالت اصلی خوابهای شما دقیقا همین است که احساسات، نگرانیها، و یا دغدغه هایی که در طی روز سرکوب کرده اید یا به آنها بیتوجه بوده اید را، در محیطی آشکار و بی پروا و لخت و بدون کنترل، مانند خواب به نمایش بگذارد تا شما نسبت به وضعیت خود در طی روز، غافل نباشید و اصلاحات احتمالی لازم را پدید آورید. اگر میخواهید بزرگترین استفاده را از خوابهای خود ببرید، کافیست از همین لحظه به جای اینکه به تصاویر، رویدادها و یا اتفاقات موجود در خوابتان حساس شوید، خوب توجه کنید که در خوابهایتان چه احساسی دارید و سپس، روی آن احساس یا موضوع یا نگرانی، در طی روز های بعد کار کنید و درباره آن مطالعه کنید. نشان موفقیت شما در حل یک مشکل این است که دقت کنید که آیا خواب یا کابوس مربوطه را دوباره میبینید یا خیر. و زمانی که مثلا نگرانی شما در خوابهایتان رفع شود، نشان دهنده این است که شما نگرانیهای خود در طی روز و حین بیداری را نیز تحت کنترل درآورده اید و پیروز شده اید. فایل سابلیمینال آرامش مطلق، فایلی است که میتواند برای همه علاقمندان به رسیدن به آرامش مطلق و بی قید و شرط و دائمی، میانبری بینظیر باشد.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%