وقتی خواب مار میبینید ، معنی آن چیست ؟

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 40 ثانیه

در تفسیر خواب ، نماد جهانی و عمومی وجود ندارد…

اول از همه ، به شما توصیه میکنیم دو مقاله ی “چگونه خواب هایمان را تعبیر کنیم ؟ (مقدمه)” و “چگونه خوابهای خود را تعبیر کنیم ؟ (بخش دوم) . چگونه نمادهای ضمیر ناخودآگاه در خواب خود را رمز گشایی کنیم ؟” را بخوانید زیرا بعنوان مقدمه ، برای این مقاله محسوب میشوند.

آیا میدانید برخی افراد ، در خانه ، مار پرورش میدهند ؟
اگر یکی از این افراد خواب مار ببیند چطور ؟
آیا دیدن مار ، در خواب این فرد ، همان معنی را دارد که شخص دیگری(که از مار میترسد) ، خواب مار را ببیند ؟

قطعا خیر ! علت اینکه این نکته را مطرح کردیم ، این است که نمادهایی که در خواب شما ظاهر میشوند ، دارای معنای جهانی نیستند.بلکه به باورهای شما درباره اشیا یا افرادی که در خواب میبینید وابسته اند.وقتی یک پرورش دهنده ی مار ، خواب آنرا میبیند ، با وقتی که یک فرد معمولی که از مار ترس دارد خوابش را میبیند ، تفاوت بسیاری دارد زیرا آنها باورهای کاملا متفاوتی را در ضمیر ناخودآگاه خود درباره ی مارها دارند و همانطور که گفتیم ، ضمیر ناخودآگاه ، در خواب ، توسط نمادهایی با ما حرف میزند.

دیدن مار در خوابتان

اگر مشابه اکثریت مردم باشید که از مار متنفر بوده و از آن میترسند ، دیدن یک مار در خواب شما ، نشان دهنده ی این است که اتفاق نامناسبی ، در حال رخ دادن در زندگی شماست .برای اینکه بخوبی متوجه شوید معنی خواب چه بوده است ، کافیست به دو نکته توجه کنید :

  1. مار درحال انجام چه کاری بود ؟
  2. حس شما ، حین دیدن مار ، در خواب چگونه بود ؟
  • 1) مار ، در خواب ، در تعقیب شماست : اگر چنین چیزی دیده اید ، و در خواب ترس زیادی داشتید ، این مساله بدین معناست که مشکلی بزرگ در زندگی شما وجود دارد و شما قادر نیستید آنرا حل کنید.
  • 2) مار درحال گاز گرفتن شماست : اگر چنین چیزی رخ داده است ، این ، بدین معناست که چیزی در زندگی شما رخ داده است و به شما آسیب زده است.این خواب را ، ممکن است زمانی ببینید که کسی از نظر احساسی یا فیزیکی به شما لطمه ایی زده باشد (البته این فقط یک راهنمایی است که متوجه شوید خوابها چگونه تفسیر میشوند).
  • 3) آیا شما در حال زدن یا حتی گاز گرفتن مار بودید ؟ آیا درحال مقاومت و جنگ با مار بودید ؟ این بدین معناست که شما درحال مبارزه با مشکلات زندگی خود هستید و این کار را بخوبی انجام داده اید.

درباره ی خوابهای دیگر چطور ؟

همه نکته ایی که حین تعبیر خوابهایتان باید لحاظ کنید این است که ارتباط میان اشیا یا افراد ظاهر شده در زندگی خود را با چیزی که در حال رخ دادن در زندگی شماست ، بیابید.ذهن شما ، حتی وقتی که به خواب میروید ، متوقف نمیشود اما در عوض ، به شیوه ی دیگری فکر میکند(نمادها) و به همین علت است که چیزهایی میبینید که معنی آنها را متوجه نمیشوید !

برای اینکه معنی خوابهایتان را متوجه شوید ، باید درک کنید که وقتی ضمیر ناخودآگاه شما ، آن نماد را به شما ارسال کرده است ، چه منظوری داشته.به خوابها ، بعنوان پیغامی ویژه نگاه کنید که باید به شیوه ی مشخصی رمزنگاری شوند.زمانی که توانستید این پیغام را ( که از سوی ضمیر ناخودآگاه شماست) ، رمز نگاری کنید ، میتوانید معنای آنرا متوجه شده و خواب خود را تعبیر کنید.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع