تعبیر خواب پرواز کردن چیست ؟

زمان لازم برای مطالعه : 43 ثانیه

دیدن خواب پرواز، معمولا یک نماد مثبت است و معنای خوبی دارد.

دیدن خواب پرواز

وقتی شما در خواب، خود را در حال پرواز بر فراز دیگران میبینید، این موضوع معمولا یک نماد مثبت و بدین معناست که شما در سطح ناخودآگاه، آنقدر از خود و دستاوردهای خود راضی و خرسند هستید که فکر میکنید درحال پرواز، بالای سر دیگرانید.

اگر حین پرواز، کنترل کاملی بر پرواز خود داشتید، این موضوع نشان از قدرت شما در کنترل شرایط دارد. اما اگر برای پرواز کردن، تلاش کردید اما نتوانستید آنرا به خوبی انجام دهید، این موضوع بدین معناست که ضمیر ناخودآگاه شما نگرانیهای عمده ای را برای رشد شما دارد و احساس کرده است که توان لازم را برای رشد و جلو زدن از دیگران ندارید.

اگر در خواب حس کردید نیاز به پرواز دارید اما با مشکلاتی مواجه شدید، این به معنای آرزوها و خواسته های شماست که به آنها توجه لازم را نداشته و تلاش کافی را برای رسیدن به آنها نکرده اید.

همچنین دیدن خواب پرواز میتواند نماد این باشد که در سطح ناخودآگاه حس کرده اید که از یک محدودیت، آزاد شده اید. در این حالت، حس مشابهی را در خواب تجربه خواهید کرد(آزادی پس از محدود بودن) و احتمالا آزادانه و شاد به هر سو پرواز کنید.

زمانیکه به خوبی متوجه شوید خوابها نمادها و پیغامهایی از ضمیر ناخودآگاه هستند و وقتی یاد بگیرید این نمادها را تفسیر کنید،  قادر خواهید بود زندگی خود پس از بیداری را نیز بر اساس راهنمایی های ضمیر ناخودآگاهتان بهبود دهید.(مقاله اختصاصی افزایش ادراکات فراحسی و ماورائی)صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع