استفاده از علایق و اشتیاقها برای افزایش ارتعاشات مثبت

زمان لازم برای مطالعه : 39 ثانیه

در طی روز، چند کار انجام میدهید که به معنای واقعی برای شما اشتیاق آور است ؟

چندبار به موضوعی فکر میکنید که روح شما را به ذوق می آورد ؟

اشتیاقها و علایق شما ارتعاشات مثبت خالص هستند !

هرکسی در هر شرایطی، میتواند موضوعات، فعالیتها یا سرگرمیهایی را در اعماق وجود خود پیدا کند که حتی فکر کردن به آنها به او حس سرزندگی، اشتیاق و علاقه شدید به زندگی و “بودن” را میدهد. این موضوع یا فعالیت، میتواند یک هدف بسیار بزرگ و الهام بخش، یا حتی یک موضوع کوچک مانند فکر کردن به غذای مورد علاقه تان باشد.

علایق و اشتیاقهای شما چیزهایی هستند که ارتعاشات مثبت فکری شما را افزایش میدهند و باعث جذب رویدادها و حوادث مثبت به زندگی شما میشوند. به همین علت بسیار مهم است که در طی روز، چندین بار آنها را به یاد آورده و تصویر سازی ذهنی انجام دهید.

هر روز سه فعالیت یا موضوع را که به شما حس بسیار خوبی میدهد، انتخاب کنید و آنها را تا انتهای روز حتما به انجام برسانید. موضوعاتی را انتخاب کنید که به شما حس اشتیاق و علاقه عمیقی داده و ارتعاشات مثبت وجودتان را افزایش میدهند. این، بهترین روش برای افزایش ارتعاشات مثبت و جذب رویدادهای مثبت بیشتر در زندگی شماست.

برای درک عمیق تر نحوه تولید امواج و ارتعاشات فکری قدرتمند و تاثیر گذاری در جهان فیزیکی با قدرت فکر، به مقاله مربوطه مراجعه فرمایید.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%