1. فقط با تمرین ذهنی حجم عضلات بدن خود را افزایش دهید


آیا تمرین ذهنی به تنهایی میتواند باعث عضله سازی شود ؟ پاسخ مثبت است. در این مقاله یاد خواهید گرفت که چطور میتوانید از توان ضمیر ناخودآگاه و ذهن خود، برای ساخت عضلات استفاده کنید.

بیشتر بخوانید فقط با تمرین ذهنی حجم عضلات بدن خود را افزایش دهید

2. تصویر سازی ذهنی در یادگیری یک مهارت یا ورزش مهمتر است یا تمرین عملی ؟


اگر از شما سوال کنم تصویر سازی ذهنی مهمتر و موثر تر است یا تمرین عملی، چه پاسخی خواهید داشت ؟ چه ورزشکار هستید و چه در حال یادگیری یک مهارت هنری، رانندگی، کامپیوتری یا هرچیز دیگر، این مقاله برای شما بسیار روشنگر خواهد بود.

بیشتر بخوانید تصویر سازی ذهنی در یادگیری یک مهارت یا ورزش مهمتر است یا تمرین عملی ؟

3. 7 راه برای افزایش طبیعی سطح تستوسترون بدن


چرا به تستوسترون نیاز دارید ؟

تستوسترون،همان هورمون معروف مردانه است که نه تنها ظاهر و احساسات شما را تحت تاثیر قرار میدهد،بلکه جذابیت جنسی مردانه را نیز افزایش میدهد.مردهایی که سطح تستوسترون بالاتری دارند،شجاع تر هستند و برای ریسک پذیری آماده تر هستند و همچنین صدای عمیق و بم تری دارند.زنان مردانی را دوست دارند که مردانه تر هستند و ویژگیهای جذاب مردانه را دارند.با تولید بیشتر این هورمون در بدن خود،به روش طبیعی میتوانید عضلانی تر شده و بدن بسیار جذاب تری داشته باشید !

سطح پایین تستوسترون،بعنوان یکی از علل افسردگی یافت شده است.به زبان دیگر،هرچقدر تستوسترون کمتری تولید کنید،احتمال افسرده شدن شما بالاتر خواهد رفت.بنابر این اگر این هورمون اینقدر اهمیت دارد،بسیار منطقی به نظر میرسد که یاد بگیرید چگونه میتوانید به صورت طبیعی،میزان ترشح آنرا افزایش دهید.

بیشتر بخوانید 7 راه برای افزایش طبیعی سطح تستوسترون بدن

صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی