آیا ناخودآگاه زمان دقیق را در هر لحظه میداند ؟

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 22 ثانیه

ضمیر ناخودآگاه شما 24 ساعته بیدار و هوشیار است(مقاله مقایسه خود آگاه و ناخودآگاه). این بدین معناست که چه در زمانی که بیدار هستید و چه در زمانی که در خواب هستید، ناخودآگاه هوشیار است و همه چیز را در نظر دارد. اما آیا ناخودآگاه ساعت دقیق را نیز میداند !؟

ناخودآگاه شما زمان دقیق را در هر لحظه میداند

به تیتر توجه کردید ؟ ناخودآگاه شما در هر لحظه از شبانه روز، کاملا زمان دقیق را میداند. هرچند دسترسی خودآگاه شما به زمان در سطح هوشیاری عادی و روزمره، تقریبا محدود است، اما بدن و ذهن ناخودآگاه شما حتی اگر در جایی کاملا تاریک و بدون دسترسی به جهان بیرون زندانی شود، کماکان به ساعت دقیق دسترسی دارد. تک تک سلولهای شما کاملا هوشمند هستند و هرکدام به تنهایی یک مغز متحرک را درون خود دارند.(مقاله مربوط به ساعت بیولوژیک بدن)

چطور به ناخودآگاه خود دستورهای زمان دار بدهید ؟

شما میتوانید به ناخودآگاه خود دستورهای زمان دار بدهید. مثلا میتوانید بگویید راس 5 و 43 دقیقه صبح، مرا بیدار کن(یا لحظاتی قبل از خواب و حین به خواب رفتن، تصور کنید که مثلا 2 دقیقه قبل از زمانی که ساعت را کوک کردید، بیدار شده اید). حتی میتوانید بگویید ده دقیقه بعد به من فلان موضوع را یاد آوری کن. انجام تصویر سازی ذهنی نیز روش خوبی برای ارتباط با ناخودآگاه است، بدین صورت که خود را در زمان مورد نظر در آینده تصور میکنید (که درحال انجام کار مورد نظر هستید).

دقت کنید که اصلا لزومی ندارد در دادن دستور خود زیاد از حد تمرکز کنید یا سعی کنید اراده خیلی شدید و قوی لحاظ کنید. محکم و قطعی و در عین حال آرام و دوستانه آنرا به ضمیر ناخودآگاه خود بگویید. هیچ کدام از فرآیند های ناخودآگاه، نیاز به “تلاش” ندارد ! هرگاه خود را درحال تلاش کردن یافتید، یعنی درحال استفاده از خودآگاه هستید.(کمیاب ترین مقاله اختصاصی ارسال ارتعاشات فکری و جذب متافیزیکی با ناخودآگاه)

همانطور که گفته شد، ناخودآگاه مانند یک کودک لجباز است و از نظر احساسی، به اندازه خودآگاه شما، بالغ نیست ! با ناخودآگاه خود دوستانه حرف بزنید. حتی بد نیست اسمی را برای ناخودآگاه خود در نظر بگیرید و آنرا صدا کنید و مثلا به او بگویید مرا برای خوردن قرص ام بیدار کن چون خیلی برای هردوی ما مهم و مفید است ! ممنونم !

جالب اینکه ناخودآگاه میتواند بینهایت پردازش را بصورت موازی انجام دهد. پس از اینکه کمی ارتباط خود را با ناخودآگاهتان بهتر کردید، شما میتوانید در عمل بینهایت کار را به ناخودآگاه خود بسپارید و سپس آنها را فراموش کنید. ناخودآگاه شما در زمان مناسب، به شما یاد آوری خواهد کرد. شگفت زده نشوید ! این، قوای ذهن شماست. حیف که بسیاریها به این سوپرکامپیوتر و شگفت انگیز ترین کامپیوتر موجود در تمام جهان، توجه نکرده اند ! به هرحال نگران نباشید ! قدرت نامحدود به شما کمک خواهد کرد ! (مقاله اختصاصی برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه توسط خود هیپنوتیزم)صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع