اهمیت تولید مداوم و افزایش میزان انگیزه درونی

زمان لازم برای مطالعه : 55 ثانیه

افراد بزرگ تاریخ کسانی بوده اند که به خوبی میتوانسته اند از درون، و به شکل مداوم، انگیزه و اشتیاق را درون خود تولید کنند. حتی اگر فردی بسیار پر کار و فعال باشید، وقتی آرزوها و اهداف خود میرسید، ممکن است انگیزه شما کاهش یابد یه حتی به کل از بین برود ! به همین علت توجه ویژه به این موضوع و یادگیری کامل آن بسیار مهم است.

هنر تولید انگیزه

از آنجایی که انگیزه توسط ضمیر ناخودآگاه شما تولید میشود، بسیار مهم است که یاد بگیرید چطور با ابزارهایی مانند خودهیپنوتیزم و یا تصویر سازی ذهنی، انگیزه خود را دائما بیشتر کنید. شما باید در گذر زمان یاد بگیرید که ضمیر ناخودآگاه شما دقیقا با چه چیزهایی به شوق می آید و چطور باید با آن حرف بزنید تا انگیزه پیدا کند و شما را در مسیر رسیدن به هدف مورد نظرتان یاری کند.(مقاله صوتی هنرر مذاکره با ناخودآگاه)

سطوح ممکن برای انگیزه بینهایت هستند

بسیار ساده است که در روزهایی که حس بسیار خوبی دارید و پر از انگیزه هستید، حس کنید که این مقدار، نهایت مقدار ممکن برای انگیزه است. حال آنکه سطوح ممکن برای انگیزه درونی عمل بینهایت است.

در زمانهایی که حس میکنید انگیزه کافی را ندارید، کافیست از ریز ترین موضوعاتی که شما را در زندگی به شوق می آورند، استفاده کنید و کم کم خواهید دید سطح انگیزه شما بیشتر میشود. برخی اوقات علت اصلی از بین رفتن انگیزه، این است که ضمیر ناخودآگاه شما نسبت به رسیدن به نتیجه کاملا نا امید شده است و حس میکند راه حلهای موجود، کارآمد نیست. در این شرایط ممکن است حالت بیتفاوتی نسبت به همه چیز یا افسردگی را نیز تجربه کنید. در این شرایط راه های جدید و کارآمدی بیابید و با نشان دادن شواهد، اعتماد ضمیر ناخودآگاه خود را نسبت به عملی بودن آنها جلب کنید.(کاملترین مرجع ارتباط با غول چراغ جادوی درون یا همان ضمیر ناخودآگاه، چطور از ضمیر ناخودآگاه خود کار بکشید !؟)صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع